Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybucsura játék? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybucsura játék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
amit tudni kell a menyasszonyrol: kivinomult, kedves, divatos és teljesmértékbe Isten követe, szoval valami olyan játék érdekelne ami teljes mértékbe gátlásos de mégis vicces " bulis".

2014. okt. 25. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet csinálni kérdőívet a vőlegényről (ha a lagzira nem terveznek ilyet), persze a vőlegénnyel meg kell előtte beszélni a válaszokat. És ebbe olyan kérdéseket vesztek bele amilyet csak akartok pl mi volt a jele az oviban, mi a kedvenc sütije, hány pár cipője van stb.
2014. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez jo ötlet, köszi :D
2014. okt. 26. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet felfújni egy csomó lufit, amibe kis cetliket rejtegettek, jókívánságokat h milyen legyen a házasság, és mondjuk egy tűvel x idő alatt ki kell durrantania egy csomót és minél több jókívánságot gyűjtenie, vagy valami másba rejtve hasonlóan a jókívánságok, ha nem akartok durrogtatni...
2014. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

nem rég szerveztem egy barátnőmnek lánybúcsút, ami volt és megfelelne egy konzervatív lánynak:

- háziasszony teszt: különböző konyhai praktikákat, régi mértékegységeket kérdeztünk a menyasszonytól, ha nem tudta innia kellett, de persze ezt alkohol nélkül is lehet játszani Pl.: mennyi egy pint? mit kell tenni a tojás főzővizébe, hogy könnyebben pucolható legyen? stb.

- meg kellett indokolnia általunk megadott szavakból, hogy miért nem főzött a férjének vacsorát (itt egymásnak ellentmondó, vicces szavakat adtunk meg).

- szintén általunk megadott hozzávalókból receptet kellett írnia. Itt nem feltétlenül valós receptre kell gondolni, a lényeg, hogy poén legyen.

- csináltunk menyasszony dobozt, amibe a jövőbeli házasságához szereztünk be dolgokat pl: cumi: a gólyára semmit ne bízzatok, méz: hogy a házasságot megédesítse, ragasztó: miden eltört tányérért ill a házasság megerősítésére stb.

- írnia kellett szerelmes sms-t a vőlegénynek általunk megadott szavakból

- esetleg petrezselyem árulás az utcán? jöhet szóba.


remélem tudtam segíteni!

2014. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A petrezselyemárulás szerintem is jó ötlet. Nekem is volt (most nyáron) és összeszedtem vele 3000 ft-ot, nem beszélve arról hogy igen jól szórakoztam közben. :)


Bekötött szemmel fűszer-felismerés (szagról vagy ízről). Ehhez hasonló még, amikor egyforma kis - nem átlátszó - flakonokba háztartási folyadékokat töltesz és szagról fel kell ismernie pl. hipó, ecet, csapvíz, stb.

Bekötött szemmel tapintás alapján tárgyak felismerése (pl. gyümölcsöket nekem nem volt könnyű felismerni, de még az okostelefon is kifogott rajtam.)

Aztán még az is jó, ha felcímkéztek egy üveget, a kérdés hogy miért szereti a vőlegényt. Minél többet iszik ugye annál jobban. Pl. az első csíknál az autójáért, stb. mindig egyre jobbak, és ha megissza az egészet, akkor mindent szeret rajta. Rakhattok bele bort, de akár vizet is. Csak akkor legyen vagy 2 liter. :D

Héliumos lufit kiszívni, és úgy felolvasni a "fogadalmat".

Férjismereti teszt.

Általatok megadott (nem oda illő) szavakból sms küldése a vőlegénynek.

2014. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy noteszba jókívánság gyűjtés az utcán. (ez lehet mondjuk odafelé menet. még jobb ha a menyasszonynak meglepetés lesz a helyszín.) Nehezítésképpen lehet korlátozásokat is adni, pl. legalább 20 embertől kell kapnia, legyen közte kismama, rendőr, külföldi, öreg, stb.
2014. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D nagyon jok, már látom előre jot szorakozunk :D
2014. okt. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!