Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyom es a hugom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom es a hugom utaljak egymast. Kezd kihatni az eskuvoi szervezesre. Ferfikent probaljak bekiteni vagy maradjak ki belole?

Figyelt kérdés
Hugom eleg sokat dolgozik videken es kulfoldon igy hiaba vagyunk egyutt evek ota a menyasszonyommal nem sok idot toltottek egyutt. Az unnepekkor talalkoztak es elvoltak. Az lanykeres utan a menyasszonyom felkerte koszoruslanynak es megbeszeltek, hogy a noi reszet egyutt intezik. Kozben osszevesztek, hozzateszem a hugom volt a hibas. Akkor volt egy par honap mosolyszunet. A csalad kedveert kibekultek, ami addig tartott, hogy egy csaladai szulinapon a menyasszonyom nem tudott elmenni segiteni a hugomnak, mert behivtak dolgozni. Minden szepet egymas fejehez vagtak. A csalad kedveert ismet kibekultek. Hogy legutobb min veszetek ossze nem tudom igazabol, mindketten hajtottak a sajat igazukat, a menyasszonyom meg megmondta hogy a hugom biztos nem lesz ezek utan a koszoruslanya. Erre a hugom kifakadt, hogy neki joga van ehez azok utan hogy fell lett kerve es kifizette a ruhajat. Erre a menyasszonyom elutalta neki a ruha arat,mire megjobban kifakadt es folytatodott az egesz tovabb. Most lesz a szuletesnapom,mire a hugom kijelentette, hogy ha menyasszonyom eljon o nem. Kezd elegem lenni de nem tudom mit lehetne tenni. Eddig kompromisszumkepesek voltak de mar akkor idegesek lesznek ha megemlitem a masik nevet.
2014. okt. 30. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A helyzet az, hogy választanod kell. Nem képesek érted kompromisszumra. Legjobb eset, ha te a menyasszonyod mellett állsz és őt békíted, a család meg a húgod mellett. Ellenkező esetben esküvőd biztosan nem lesz. Ha úgy gondolod, a húgod a hibás, foglalj állást. Sokat nem ronthat a helyzeten. Mégis mit gondol egyébként a húgod? Hogy miatta majd választasz magadnak másik nőt? Vonuljon ki az életedből, ha számára az a megoldás. Nem érsz neki annyit, hogy legalább közömbös legyen, ne pedig sértett kislányt játsszon és gerjessze az indulatokat.
2014. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
A konfliktus helyzetek és a megoldások előbb-utóbb összehozzák őket.A legnagyobb baj,ha rögtön összevesznek! Meg lehetne beszélni a két hölggyel,hogy a vita témáját beszéljék meg!Egyik sincs könnyű helyzetben! Kedves Kérdező! Ha jelen tudnál lenni a vitáknál és megpróbálnád azt normális körülmények között levezényelni az sokat segítene a húgod és a menyasszonyod kapcsolatának kialakulásában.Ezek az összezörrenések valójában egyeztetéseknek is megfelelnek:mit engedünk meg a másiknak? Milyen elvárások vannak velünk szemben? Milyen legyen a ruha? És még folytathatnám a sort a végtelenségig.A két lánynak le kell ülnie egymással beszélgetni és rendezni a közössé váló viszonyukat és csak ezután foglalkozni az esküvőn való szerepükkel.Még az is előfordulhat ha rendeződik a kapcsolatuk akkor ők lesznek a legjobb barátnők.Igen nehéz rögös út amíg megtanulunk egymáshoz alkalmazkodni!
2014. okt. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem túlzottan értem, miért kell a hugodat belerángatni az esküvőd szervezésébe. Próbáljátok csak ketten intézni, ahogy elképzelitek. Akinek nem tetszik, esetleg kimarad.
2014. okt. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Első körben a húgod agyát kellene helyrepofozni. Az első veszekedésnél azt írod, ő volt a hibás és a másodikat is ő generálta, hiszen, ha valakit berendelnek dolgozni, akkor nem jókedvéből megy, ezen összeveszni nem kellett volna. A menyasszonyod meg tett irányába egy szép gesztust, hogy gyakorlatilag számára idegenként felkérte koszorúslánynak és bevonta volna a szervezésbe is. Nem csodálom, hogy ezek után a menyasszonyod nem bírja és nem is törekszik a konfliktuskezelésre.

Mit lehetne tenni? A húgoddal KELLETT VOLNA már az első konfliktusnál vagy legkésőbb a munkába berendelős incidensnél alaposan elbeszélgetni, hogy mégis mi a fene baja van a menyasszonyoddal mert vagy 1. féltékeny rá és alapból nem bírja (ő házas?menyasszony? van egyáltalán párja?) 2. egy ócska hisztérika, aki nem bírja, hogy most a család szemében nem ő a királylány az univerzum középpontjában. Nyilván az abszolút részleteket nem ismerhetjük, de elégé úgy fest, hogy a húgod az összeférhetetlen. Azt meg nem tudom, hogy képzelte, hogy majd a születésnapodon pont a leendő feleséged e vegyen részt...

2014. okt. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

A húgod a gyenge láncszem. Valószínűleg "királylány frusztrációban" szenved. Nem bírja elviselni ha nem ő van a középpontban vagy nem az ő akarata érvényesül. Majd megbékél, vele nem érdemes foglalkozni. A társadat kell neked erősítened. Ha úgy látod hogy téved valamiben, akkor kettesben mondd el neki az észrevételed. De érezze hogy a támogatásod teljes mértékben mellette van. Én sem erőltetném a koszerúslányságot. Ez az esküvő a párról szól. Nem arról hogy xy rokon vagy barát szeretne királylánynak öltözni aznap. Ki az a menyasszony aki a róla és szerelméről szóló nagy napon egy vele ellenséges nőt állít maga mellé koszorúslánynak? A legjobb az lenne ha egy jó barátnőjét kérné erre fel, vagy senkit se. Vagy pici lányokat. Ellenséget semmiképpen.

A rokonságunkban történt hasonló eset. A menyasszonyt fúrta a vőlegény húga, de azért több utalást tett arra hogy koszorúslány szeretne lenni. A menyasszony szeretett volna koszorús lányokat, de nem ilyen hozzáállásút. A végeredmény az lett hogy a menyasszony kijelentette hogy nem kell koszorúslány, fölösleges. A vőlegény anyja és a húg ezen kiakadt, de elfogadták. Az esküvőre viszont a vőlegény húga beállított esküvői frizurában virágokkal és fehér , hosszú alkalmi ruhában. Azt hitte tetszést arat, de sokan kinevették.

Te állj a társad mellé. A cicaharccal pedig ne foglalkozz, csak annyiban hogy ha lehetőséged van tenni az elmérgesedés ellen azt tedd meg.

Tesód lehet hogy azért van ennyire kiakadva, mert kicsi az esélye hogy ilyen természettel a jövőben bárki is feleségül venné őt. Ezért ez lenne az egyetlen lehetősége abroncsos ruhát húzni. De ez a nap nem róla szól. Meg kell értenie.

2014. okt. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

A 4. válaszoló minden szavával egyetértve írom, hogy ténylegesen abból indulj ki.

Hugit tedd helyre, és mondd el neki, hogy hol a helye az új felállásban. A feleséged nem hibás ebben, egyszerűen betellt nála a pohár.

2014. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az lenne a.legtisztabb, ha leulnenek es megbeszelnek. Nem ismerjuk a hatteret bar most mindenki lehurrogta a hugit:-). Nyilvan a menyasszonyod akarata ervenyesuljon az eskuvon, de ez az egy nap nem er meg egy ekkora csaladi vitat. En feleseg is vagyok, meg hugi is, en inkabb nyeltem kettot ha sogornom valami furat kert a beke erdekeben, m szeretem ennyire a tesomat, de azert egyszer-egyszer nalam is betelt mar a pohar az evek soran. viszont aki irja h hugoddal nem erdemes foglalkozni..annak gondolom nincs tesoja vagy eleg furcsa a viszonya vele! igenis kell, meg most beszelj vele, h neked fontos h ok joban legyenek, miattad legyen kicsit elnezobb es kompromisszumkeszebb ennyi, ha felnott ember akkor megerti:-)..
2014. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is a hugi a hunyó! Nálunk hasonló probléma merült fel, de az ok ugyanaz: féltékeny, hogy a bátyja megosztja magát valaki mással, már nem ő az első. Nálunk az összeköltözés után kezdődött, egyre gyakoribb látogató lett a lány, kvázi nálunk lakott, ha ott volt, engem totál elfelejtettek.....

Szóval a hugot kell rendbe rakni, mielőtt elfajul a dolog!

2014. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Írtad, hogy az első esetben a húgod volt a hibás, a másodiknál meg egyértelmű, hiszen behívták dolgozni, azért nem tudott segíteni.

Ha pedig ilyen összeférhetetlen a húgod, akkor teljesen érthető, hogy menyasszonyod visszamondja a koszorúslány felkérést. Az, hogy a pénzt is visszautalta, szintén arra utal, hogy ő - ellentétben a húgoddal - igyekszik korrekt lenni.


A születésnapodra vonatkozó kijelentése a húgodnak, szintén ostobaság. Szerintem mondd meg a húgodnak, hogy nem kell ott lennie a születésnapodon. Én azt is hozzátenném, hogy az esküvőre is csak akkor jöjjön, ha tud majd ott normálisan viselkedni.


Szüleitek hogyan vélekednek erről? Ők nem próbálják leállítani édes magzatukat? Vagy inkább anyuka adja a lovat alája? Mert akkor lesz még itt anyós-meny háború is, erre készülj fel!


Amúgy, házas férfiként mondom: ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!

Éppen elég az anyós-meny súrlódásokat kezelnie egy férjnek, de ha még egyéb, természetesen női (!!!) rokonok is csinálják a feszkót a pároddal, akkor még nehezebb. És mindig te őrlődsz a két malomkő között, mert te mindegyik felet szereted...

2014. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kell erőltetni a békülést. a szülinapodat megtartod, és ha a húgod nem jön el, az az ő baja lesz.Ne bonyolódj bele a vitájukba.
2014. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!