Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonnyi ruha gondok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonnyi ruha gondok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom szeretné ha vadi új saját ruhám lenne,de annak megvan a maga ára...én nem ragaszkodom hozzá főleg hogy az anyagi keret is szűkös lesz,és életemben csak egyszer veszem fel.

De párom mindenképpen ragaszkodik ahhoz hogy legalább új legyen. Milyen aranyközéputat tudtok javasolni?



2014. nov. 18. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Én neten rendeltem, méretre varrt, igaz, kínai, külföldről, de szép ruhát, teljesen új volt és 12.000.-be került. Nem volt nagy abroncsos, szolid, kis ruha volt. Nézelődj, én azt tanácsolom! :)


Pl. egy ilyen oldal, de van számtalan:

[link]

2014. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok elsőhöz.
2014. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
megfordult már a fejemben hogy rendelek,de félek hogy felvéve meg nem áll jól,biztosra szeretnék menni,és a vásárlás előtt próbálni.
2014. nov. 18. 10:56
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem egy leárazáson veszed a ruhád 10-20ezerért, akkor bizony kijöhet olcsóbbra egy saját ruha. A bérlés a legtöbb helyen 80-160ezer ft között van. Ennél olcsóbban lehet már varratni csodaszép ruhákat. Ha az ár csak a gond, akkor nézz körbe, próbáld fel, hogy mi tetszik és aszerint kérj árajánlatot varrásra olyantól, aki ezzel foglalkozik.
2014. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el próbálgatni, nézd meg, melyik fazon áll jól, és rendelj olyat! Ha nem is stimmel mindenhol egy varrónő még mindig rád tudja igazítani, és nem lesz 120e a vége.
2014. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt többször olvastam hogy 25 ezer körül már lehet varratni, nekem kicsit kevésnek tűnik, bár egy egyszerűbb ruha akár ki is jöhet ennyiből.
2014. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
Szerintem is mindenképpen próbàlgass előre, max akkor rendelj, ha próba alapjàn a fazon jól àll. Én tavaly, Bp-en, a Szt. Istvàn krt. egyik szalonjàban vettem a ruhàm. 40ezer Ft volt, ez olcsóbbnak sszàmít mint sok helyen a bérlés.
2014. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lányomnak most varratunk. kb. 60 ezer lesz, boleróval, bundával együtt (mivel télre kell). Bérelve 120 ezer lett volna. Nem egyszerű, nagy, abroncsos ruha.
2014. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más hátra, mint végigjárni a szalonokat, próbálgatni és ami tetszik olyat rendelni Kínából.


Nekem is sajátom lesz, de én aprópénzért alkudtam le neten, így mindössze 4 számjegyű összeg volt pk-gel együtt:)

2014. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tőlük vettem a ruhám, meg voltam elégedve, 2 éve 60 ezer volt fátyollal együtt és nagyon szép, rám varrt, új ruha volt. Azóta sincs szívem eladni. [link]
2014. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!