Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került a nagy Nap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került a nagy Nap?

Figyelt kérdés

Mennyibe került az egész (gyűrűkkel, ruhával, virággal, fotossal, zenekarral, stb...)?

Mennyien voltatok?

Hol volt az esküvő, lakodalom (vidéki falu, kisváros, nagyváros, étterem, iskola, hotel, kastély)?

Mennyire spóroltatok?

Készítettetek valamit magatok?


Köszi



2014. dec. 4. 23:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

"Igazából nem szálltunk el az árakkal"

hehe, jót röhögtem.

2014. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk a sima kéttanús 240 - 250 ezer körül lesz.


-gyűrűk: 80.000

-szertartás zenével, pezsgővel, fotóssal: 25.000

-menyasszonyi ruha: 30.00

-öltöny: 50.000

-smink, haj, köröm, kiegészítők összesen: 25.000

-vacsora 4 főre: kb 30.000

2014. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

#11: Röhöghetsz de kb. ennyiből jön ki normálisan a szokásos "fillérb@5z@s" meg a szolgáltatók rablónak hívása nélkül.


Nekünk jövő ősszel lesz:

Ruha: 170.000 Ft

Fotós: 350.000 Ft

Étel/ital: 11-12.000 Ft/fő

DJ: 80.000 Ft


Az öltönyöm még nincs meg, de nem tervezek rá túl sokat költeni, dekorra még nem kértünk árajánlatot és jelenleg sajnos a helyszínünk is kérdéses (ezért nincs pontos info a vacsora áráról), de folyamatban van a történet. Filmes nem lesz.

2014. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
2,4 millió volt Budapesten egy 5 csillagos szállodában. 28-an voltunk. A nászút 900 ezer volt.
2014. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

1,6 millió (gyűrű, ruhák, koszorúslány ruha, meghívó, köszönet ajándék, fodrász+smink, étterem,szállás,süti, torta, pap, anyakönyvvezető, vőfély, zenekar, fotós, lufi)

Idén tavasszal,100 fő, Pest megye étteremben, ott foglaltuk a szállást is.

Mennyire spóroltunk?-megnéztük a kínálatot és kb a középárasakat választottuk.

A virágot ajándékba kaptuk.

2014. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

620e ft körül volt, a sminkest es a viragokat hozzaertö csaladtag csinalta, igy azt nem kellett venni. A szertartason kb. 60-an voltunk, utana a szük körü csaladi vacsorän 30-an. Vöfely nem volt, a ruhat nagykerben vettem learazva, a fotos profi volt, de 2 oraert csak 60 000 ft-ot kert (nagyon jok lettek a kepek). A vacsora volt nagyobb tetel, illetve a ferjem öltönye, valamint a gyürük.


Viszont ezekböl is nagyon sok mindent naszajandekba kaptunk (mert nem voltunk hajlandok ra magunktol többet költeni, igy mondtak, hogy akkor inkabb naszajandek, csak legyen:)), igy mi összesen olyan 230 000 ft-ot fizettünk a fenti összegböl, amiben a vacsora, a tortak, es a templomi szertartas diszitesi dija van benne.

2014. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Vidék,kis falu.Hatan voltunk összesen,rokonaink nem élnek már,vagy a szegénységünk miatt nem kíváncsiak ránk.Mélyszegénységben élünk.Ruhára nem költöttünk(miből?),rendes utcai ruhában esküdtünk.Gyűrű nem volt,nekünk felesleges pazarlás lett volna.Egyikünk sem szereti az ékszereket.Mikor még jól álltam anyagilag,akkor sem szerettem semmilyen ékszert.

Esküvői ebéd volt,szomszédok adták össze,Ők főzték.

Maga a szertartás volt vagy öt perc,bőven elég is volt.Vágott virágot nem szeretem,jobban tetszik a virág a kertben.Tortát egy rokon hozott.Összefoglalva:nem került semmibe az esküvőnk.

Ha még mindig jómódú lennék,akkor sem csinálnánk másképp.

Azóta is boldogok vagyunk és imádjuk egymást.

2014. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Idén volt, vidéken, kisváros központi éttermében (menza szerű, de szép hely). 2 éve volt az eljegyzés, azóta gyűjtögettünk rá. Nem emlékszem pontosan, de 1 millió pár ezer volt cakk-pakk, az utolsó 100 forintos kütyüt, üzemanyagot és becsült telefonszámlát is beleszámolva. Ruhák, élő virágok, fotós, videós, zenekar, vőfély, stb minden volt. Ja nem, tűzijáték, jégszobor, csokiszökőkút nem volt. Ejjj. :D A gyűrűk már az eljegyzésre megvoltak, az + 100 ezer kb. Nagy a család, sok a barát, 108-an voltunk összesen, abból 5 gyerek. Mi csináltuk a meghívót, köszönő és ültetőkártyát, köszönőajándékot, házi sütiket, néhány dekorációs elemet. Emellett volt dekoratőr is, nem mi díszítettünk, nem lett volna rá időnk. Spóroltunk is meg nem is. Nem volt hiány semmiben, de nem volt túl nagy flancolás. Boldog vagyok, hogy átélhettem a férjemmel.
2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
~80 fő lesz, vidéken. Nagyjából 1,1-1,2 millió lesz a vége, de látszódik, hogy több lesz. Ezt egyelőre teljesen egyedül saját zsebből fizetem. Nem kell spórolnom semmit sem.
2014. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

0 ft :)

Kéttanus polgári esküvő megyeszékhelyen (itt ingyenes)

barátnő fotózott ingyért

Nem vettünk külön ruhát az alkalomra

A barátok megleptek minket egy kerti partival, ahol sütihegyek, torta, husok, gulyás, italok voltak minden mennyiségben (15-en voltunk)

Zene: számítógépről :-D

Dekoráció: nem volt, viszont volt csokrom, amit szintén ajándékba kaptam

Gyürünk sem volt/nincs

11 éve együtt, 5 éve házasok

Amugy a barátok azóta is emlegetik, sőt, többük milliós esküvőjük ellenére már elváltak :-(

2015. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!