Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a különbség a vőlegény és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a vőlegény és a menyasszony sminkje között? Olyan mint egy nappali smink?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
??? Na, most vagy elírtad, vagy én vagyok nagyon maradi :D
2014. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Há' basszus... regéld már el nekem, hogy milyen sminkje van egy vőlegénynek, hogy ne haljak meg hülyén... édesjóistenem.
2014. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Mert szerintetek a tv staroknak, musorvezo ferfiaknak nincs smink??

Elàrulom van!

Kb a volegenynek is olyan ajanlatos, ha lesz volegeny smink.


Ferfi smink nem fekete szemceruza , piros ruzsrol szol, csak azoknak irom le aki nem ertene hogy van ferfi smink is !

2014. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

A férfi smink egy kis korrektor és mattító púder a fotózáshoz.

A menyasszony sminkje meg nem egy normál nappali smink, az még a szertartások végéig sem bírná.

2014. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
És mégis mennyire érzi jól magát a férfi a saját esküvőjén, ha tele van kenve az arca alapozóval?
2014. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pedig szokták a vőlegényeket is sminkelni.
2014. dec. 15. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Hát szerencsére az én vőlegényemet nem kellett sminkelni, lehet meg is gondoltam volna magam a házasságkötést illetően, mondjuk nyálas esküvői fotókat sem akartunk, csak amiket a barátaink készítettek.

Egyébként nyilván rengeteg különbség van egy férfi és egy női smink között, ha nektek ez ennyire fontos, akkor hívjatok sminkest, van aki házhoz megy.

2014. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy szerintem rohadt visszás, ha valaki meggondolná magát az esküvővel kapcsolatban, csak mert a vőlegény nem szeretné, ha karácsonyfadíszként csillogna a feje a tökéletesen kikent menyasszonya mellett a képeken.
2014. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
A vőlegény sminkje egyszerű, hibák eltüntetésére fektetik a hangsúlyt: pl. sebhelyek, esetleges pattanások, szem alatti karikák, illetve megigazítják a szemöldököt (nem szedik ki, csak átfésülik), mattítják a bőrt, hisz hajlamos a fényesedésre, esetleg ajakápolót kap - ebből sem csillogó fajtát, hanem természetes hatásút, mintha semmi nem lenne a száján, de nem is száraz, cserepes az ajka utána. A menyasszony sminkjé is fontos hangsúly van persze a hibák eltüntetésén, de ez azért egy komolyabb smink. Itt leginkább az alapanyagok minősége számít, hogy egy egész napon át tartson, és minimális igazítást igényeljen csak (pl. utópúderezés, rúzs/szájfény igazítás étkezések után). Fontos a fixálás, illetve az, hogy a menyasszony arcát kiemeljük, és megfelelően árnyékoljuk, hogy a fotókon is szépen mutasson a smink.
2014. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

8 Ha ez nekem szólt, akkor válaszolok. Számomra az esküvőm nem azt jelentette, mint sok nő számára, miszerint vegyünk fel hitelt és költsük el a pénzünket az összes fillérig dekorációra, fotósra, vőfélyre és ki tudja milyen egyéb baromságra. Mi azért házasodtunk össze, mert szeretjük egymást és igen alacsony összegből ki tudtuk hozni a nekünk megfelelő esküvőt. A pénzünkből pedig az esküvő után hetekig utaztunk, mert nekünk az fontosabb. Nyilván ehhez kell egy bizonyos hozzáállás és ebbe a férfi smink nem fér bele. Az esküvői sminkemet is magam készítettem. Emiatt írtam azt, hogy elszaladtam volna, ha ilyen piperkőc lenne a férjem, hogy kisminkeli magát az esküvőre.

Vannak helyzetek, amikor indokolt a púder, ha valaki nagyon izzadós, nálunk ez a helyzet sem állt fenn.

Amúgy mindenki maga választja meg, hogy mire dobálja ki a százezreket, milliókat. Tehát ha valakinek ez a fontos, akkor mindenképpen sminkest keressen meg, mert én bár jól ki tudom magam sminkelni, egy férfi sminkkel gondban lennék, mivel olyat még nem csináltam.

2014. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!