Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a különbség a vőlegény és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a vőlegény és a menyasszony sminkje között? Olyan mint egy nappali smink?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
A mi esetünkben semmi különbség nem lesz: ugyanis egyikünk sem sminkel. :))
2014. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Az én sminkem árában benne volt a vőlegény smink is, szóval nekünk nem került plusz pénzbe :)

Egyébként a férjem először vonakodott tőle, aztán rájött, hogy ez egy minimális púdert és korrektort jelent, ami nagyon jól jött, mert csillogásra hajlamos a bőre, ami elég furcsán hatott volna a fényképeken mellettem :D Én jóval többet kaptam: alapozó, púder, szemfesték, rúzs (ezt ráadásul több rétegben, mert persze, hogy az esküvő előtt jött ki herpesz a számon, életemben másodszor) stb. De szerencsére természetes hatású lett az egész, nem is állna jól a nagyon erős smink... Szerintem egy kis púdertől (főleg, ha ingyen van) senki nem veszti el a férfiasságát, hiszen nem is látszik ;)

2014. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

Ég és föld a kettő


A nőknek van egy teljes sminkjük, a szokásos... Alapozó puder pirosító, szemsmink..stb fixálás



A ferfiak eseten annyi történik, hogy az arc csillogását csökkentik,mha olyan a bőre,anproblémás,akkor korrigálnak, hogy ne csak a fotós kepein hianyozzon pl,a papttanás.. Megigazítjak( nem szedéssel) a kusza szemöldököt, és esetleg a szajat ápoljak, hogy ne legyen cserepes stb..

Tehat nem is igazi smink... De ezt is annak hívják. Ennyi

Pl nekünk nem volt sem meleg, a férjemnek nem is problémás a bőre, így fel sem merült ilyesmire igény..

2014. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
38%
A 8. válaszolónak csak gratulálni tudok. Akkor te magadnak nyilván nem férjet, hanem tárgyat választottál, akit a magad ízlésére tudsz formálni.
2014. dec. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még nem olvastam a válaszokat, de ha látnék vőlegényt menyasszonyi sminkben biztos feltűnne. Esetleg az hogy a menyasszonyt kisminkelik a vőlegény meg csak egy kis púdert kap?
2015. jan. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!