Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megrendeljem ezt a ruhát vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrendeljem ezt a ruhát vagy ne?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy kínai..Meg azt is,hogy elég gagyi a minősége.De végülis csak pár órára kell.

Csak attól félek,hogy nem is úgy néz ki mint a képen.Mert ezek a kínaiak azt szokták,hogy feltesznek képeket az eredeti ruháról és ők csak lemásolják..


Nagyon tetszik ez a ruha...és sehol máshol nem találtam ilyet.

Mit tennétek a helyemben?



2014. dec. 1. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. :-)
2014. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Én ebay-ről rendeltem már pár kinai cuccot (nem ruhát), és ugyanúgy nézett ki mint a képen :)
2014. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

NE!!!


Még véletlenül sem fog úgy kinézni, mint a képen. Ha mindenképpen ilyet szeretnél, jó varrónő. De nagyon jó legyen. Ne sajnáld a munkájára a pénzt. Ez a ruha még olcsóbb szaténból sem jön ki 100.000 alatt.

2014. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik.de mindenkinek más az izlése 24l
2014. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha nagyon gyanúsan olcsó, ne vedd meg. Esetleg írj az eladónak, hogy szeretnél látni képet az általuk forgalmazott ruháról, nem retusált szalonfotót, hanem reálisat. Ha ezt nem teszik meg, akkor én innen nem rendelném meg, mert tuti gáz van vele.


Nehogy így járj... [link]

2014. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus a belinkelt kép annyira durvaaaaa
2014. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Valóban nagyon durva, de ehhez a ruhához alak is kell, ami a zöld ruhásnak nem nagyon van.
2014. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Kivéve azt,hogy "nekem nem tetszik ez a ruha.."

Mert nem ez volt a kérdés..


Hát,igen..én is attól félek,hogy így járok.

2014. dec. 1. 19:41
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
7-es szerinted jó alakon a zöld ruha szebbé válna?
2014. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én nem merném megrendelni ezt a ruhát. Tudjuk hogy occóbb megoldást keresgélnek a kínaiak, és itt-ott lespórolnak az anyagból

Ennek a ruhának a szépségét kifejezetten a bő anyaghasználat és a anyag különleges tűzései adják. Ja és persze a finom anyag lágy esése.

Nos, ha kivonod a felsoroltakat a ruhából, az lesz a te megérkező ruhád. Tuti biztos hogy kevesebb anyagmennyiséggel dolgoznak, amit nem tudni hogy mi módon próbálnak tüzni. És hát az sem mindegy hogy bélésselyemből készül-e vagy hasonlóból.

nem egy szimpla fűző-tüllszoknya ruháról lévén szó kihagynám a megrendelést mert félnék a csalódástól.

2014. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!