Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ajánlani jó, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani jó, de nem túl drága zenekarokat esküvőre?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Esküvőre nem szokás zenekart hívni, csak a lagzira. Az meg annyi van, ahányféle ízlés: klasszikustól kezdve a mulatósón át a lakodalmas rockig.
2014. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván a lakodalomra hívnám őket, nem a templomba. :) Olyan zenekart szeretnék, akik játszanak örökzöld slágereket, mulatós zenét, rock&rollt, stb.
2014. dec. 23. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
200-250e Ft környékén már találhatsz jókat, akik nem playbackelnek hanem élőben és korrektül játszanak.
2014. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia,


nekünk ők játszottak a lagzin, nagyon jók, érdemes megnézni. Korrektek, képzett a hangjuk, ami nálam feltétel volt :)

avantizenekar.hu

2014. dec. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 27. 14:12
 6/6 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy merre élsz az országban. Szerintem a legjobb lakodalmas zenészek Bácskában - Bánátban vannak. Az én lakodalmam az idén volt onnét jöttek és árban nincsenek annyira elszálva mint a magyarországi zenekarok. Mondok egy példát én 6 tagú zenekarért fizettem 500 eur~ 150000 Ft.-ot utcai kisérettel, útiköltséggel, mindennel együtt. Kb 120 km messziröl jöttek, és addig zenéltek amíg az utolsó vendég is táncolt. Ha érdekel nagyon szívesen megadom az elérhetőségüket, én nem csalódtam bennük nagyon korrektek.
2014. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!