Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben az esetben milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben milyen gyűrűt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sokat tudnék mesélni, de rövidre fogom :D

A férjem (igazából 2 éve házasodtunk :)) nem szereti sem az aranyat, sem magát az arany színt, ezüst-szerű jegygyűrűt akar. Én viszont (éppen a külsőségek miatt) egy egyszerű, eltéveszthetetlen karikagyűrűre vágyom.

Annak sok értelme nincsen ha csak én hordom, de annak sem, ha különböző a kettő (szerintem legalábbis a nagy különbség nem éppen célravezető).


Ilyen esetben ti milyen gyűrűpárra tippelnétek?


2015. jan. 6. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csináltattok, akkor lehet egy mintás gyűrűt fehér neked meg sárgaaranyból.. A minta azonos, de a szín nem.. Szerintem illő lehet.. Vagy csqk a forma, vastagság stb lehet azonos



Bár nekem tetszenek a fehérarany, vagy platina ékszerek, akar karikagyűrűk is...

Nekünk is amikor beszéltünk róla a ferjem nagyon tiltakozott a sárgaaranyra, erre rájött,hogy az ő kezén is szebben mutat, így végül kevert lett.

Prőbáltatok már? Nert tenyleg mas kézen a sajátodon, mint kepen..

2015. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bocsi telóról vagyok..

Pl ilyesmik, bár

Az ízleseteket nem ismerem


[link]


[link]



[link]


[link]

2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Vannak itt szépek, meg igazából a tippek is jók, a baj ott van hogy nem velem van baj, hanem vele :D

Én csak annyit szeretnék hogy ha ránéznek a kezemre, lássák hogy férjnél vagyok. Egy sima arany karikagyűrűt, igazából ez is tetszik.

Ő variál itt, hogy ő azt fel nem veszi... pedig eddig nagyon jól elvoltunk gyűrű nélkül.


Szépek ezek a gyűrűk, de egy kevert, vagy mintás nálam nem teljesen egyértelmű.

2015. jan. 6. 20:59
 4/15 HUN_Sector ***** válasza:
A platina szép és értékes is. Szerintem az megfelelő választás lenne és mindkettőtöknek tetszhetne.
2015. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyat, aminek ugyanolyan a stílusa vagy mintája, vésete, csak más színű, pl.:


[link]

[link]

[link]

[link]


nem éppen a stílusaim ezek, csak példa, hogy léteznek ilyesmik. Szinte bármilyen gyűrűt el tudnak készíteni egyformára más színből, anyagból.

2015. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

a mi gyurunk 3 féle aranybol áll- sárga, fehér, voros- nekem fehér arany alapon van a sárga és voros arany minta, férjemnek meg sárga arany alapon a fehér voros minta.

hasonlot tudok nektek is elképzelni

2015. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Fehérarany-arany lett.

Ilyen csak középen arany, és a két szélén fehérarany.

[link]

És az enyémben nincs kő. Sima karika mindkettő.


De lehet sima fehérarany karikagyűrűt is venni:

[link]

2015. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meggondolom :) Végül is lehet velem van a baj, én látom rosszul a dolgot.


Nem akartam dicsekedni ilyesmivel, de rengeteget járkálok ide-oda a férjem nélkül, sajnos nem egyezik az időbeosztásunk, én pedig nem vagyok otthonülő típus.

Az utcától kezdve bárokig egy lépést nem tudok soha anélkül tenni, hogy valaki ne akarna elhívni ide-oda.

Nem zavar míg normálisan teszik, de sok a levakarhatatlan közöttük. Ha nem is mind, azért egy részét távol tartaná ha első körben látná, hogy nem vagyok szabad préda. Leginkább ezért kéne a gyűrű, én teljesen jól elvagyok nélküle is, a férjemről nem is beszélve :)


Ezek mind szép gyűrűk és az ötlet is jó, de én nem tartom elég egyértelműnek egy adott esestben ezüstszínű karika, vagy mintás gyűrű viselését... legalábbis ezek közül sokat el tudok képzelni bárki kezén, mindenféle jelentőség nélkül.

Lehet én gondolom rosszul?

2015. jan. 6. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ezek közül egyértelműen jeggyűrű, én nem téveszteném el. Kevesen viselnek szerintem ékszerként 1-2 köves vagy vésett, vastagabb, láthatóan értékes gyűrűt.
2015. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 HUN_Sector ***** válasza:
A pasik azt nézik - ha nézik - hogy melyik ujjadon van. Nem a színét :)
2015. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!