Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek, a a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, a a párotok nem akarná meghivni anyukátokat az esküvötökre?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy anyukán meg volt egy mintaszülö, rossz volt a házassága, alkoholproblémái is voltak! Volt egy idöszak, amikor nagyon lecsúszott, sokat ivott és sok hülyeséget csinált! Azóta összeszedte magát, lett munkája, abbahagyta a piát stb. Szóval lett egy nyugodt kiegyensulyozott élete, rendezödött a viszonyunk!

Az esküvönkröl annyit, hogy külföldön élünk, és itt tartjuk! Egyszerü kéttanus ceremoniat terveztünk ( az egyik tanu a párom öccse). Erre bejelentik, hogy ketten öccsével vesznek repjegyet az anyjuknak! Nem is lenne gond, mert szeretem meg jó a viszonyunk, de ebböl adodoan anyukamnak is itt lenne a helye, de a párom nem akarja!


2015. jan. 9. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát bocsi, de én megmondanám neki, hogy vagy mindkét anyuka, vagy egyik sem, vagy nem lesz esküvő..
2015. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Anyád múltja,téged érint nem őt!ha az ő anyjának ott van a helye a tiednek is!Ne hagyd magad.ha nem akarja vonuljon egyedül az anyjával házasságot kötni:))
2015. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy kb 7 évvel ezelött, amikor anyu nagyon mélyponton volt, kölcsönkért anyóstól, amit nem adott vissza! Innen a nagy harag!
2015. jan. 9. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Az elso valaszoloval ertek egyet. Az en anyukam sem volt a szulok mintakepe, de ferjemnek eszebe sem jutott nem meghivni az eskuvonkre.

Parodnak amugysincs semmi koze hozza, neki nem artott, csakis te dontheted el, hogy reszt vegyen-e vagy sem.

2015. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Hol itt az egyenlőség?

Ő meghívhatja az anyukáját a te megkérdezésed nélkül neked meg megtiltja már a gondolatát is, hogy meghívd a sajátod?

Elég röhejes. Elgondolkoznék, hogy így van-e értelme az esküvőnek. Nem anyuka miatt, hanem az miatt,h a te szavadra nem kíváncsi,ő akarja eldönteni a megkérdezésed nélkül az öccsével,h ki lehet ott és ki nem.

2015. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
A párod szerint, egy lecsúszott, szerencsétlen emberbe bele kell rúgni, és nem segíteni kellene megpróbálni neki?! Ráadásul a te, vagyis élete párjának az anyjáról van szó, nem idegenről. Miért nem adtátok már ti vissza anyósnak azt a tartozást? Vagy nagy összegről van szó? Én nem hagynám a helyedben. Vagy mindkét anyuka jöhet, vagy egyik sem! De elgondolkodnék azért azon is, kihez megyek feleségül.
2015. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Anyukád adja meg a tartozását, utána biztos nem lesz probléma, te meg vedd meg neki a repülőjegyet. Ennyi.
2015. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Azért kíváncsi lennék milyen nyomorultak pontoznak le így minket basszus :D tök normális válaszokat adtunk pedig..
2015. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na igen ezt kérdezem én is, hol itt az egyenlöség? Így már bennem is felmerül a kérdés, hogy milyen házasság le ebböl? Teljesen elbizonytalanodtam! Tegnap nagyon összevesztünk, és bizalmi kérdések is felmerültek! Elég csúnya dolgokat vágott a fejemhez, és öszintén szólva elment a kedvem az egésztöl!
2015. jan. 9. 13:59
 10/12 A kérdező kommentje:
A tartosást többszörösen visszakapta már szerintem tölem! Nem egy számlája lett kifizetve! De most komolyan minek 7-8 éves dolgokat feszegetni? És éppen most? Ez pont egy olyan esemény, ahol félre kéne tenni a sérelmeket!
2015. jan. 9. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!