Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki az esküvőtökre fehér ruhába menne?

Figyelt kérdés
Tudtommal elég nagy illetlenség ez a menyasszonnyal szemben.
2014. aug. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
A sajátom stílusától függ, ha egy egyszerűbb szabású lenne, zavarna, de ha egy uszályos, csipkés, figyelemfelkeltő darabot viselnék, míg a vendégem csak egy fehér koktélruhát, az nem zavarna.
2014. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Egy egyszerűbb, nyáriasabb rövid ruháról van szó. A vendégen fazonra hasonló ruha, csak kevésbé feltűnő.

(Értsd: a menyasszonyi ruhán látszik, hogy esküvői ruha, a vendégén nem). De messzebbről nagy különbség nincs.

2014. aug. 20. 22:12
 3/45 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha a menyasszony habos uszályos csillogó ruhában van egy fehér kis koktélruha belefér. Ha nem ilyenben van akkor nem. De most mivan? Az esküvődön túlöltöztek?
2014. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%
Ez sok mindentol fugg szerintem. Alapvetoen egy hofeher ruhaba megjelenni nem illik. De peldaul ha egy feher miniruha esetleg diszes szines mintas mar mas kerdes. Peldaul egy egyszeru feher ruha mas szinu kiegeszitokkel sallal boleroval nyaklanccal esetleg szines ovvel az nem annyira nagy baj. Hofeherben valoban nem illik megjelenni. Az mar egy mas kerdes,hogy ezt orizzuk regrol de sokszor ilyen alapon a menyasszonyok se tartjak a hagyomanyt. Peldaul nekembzold menyecske ruham volt a piros helyett stb. Es kesobb azt hallottam vissza hogy az egyik vendeg azert nem vett fel pirosat mert az az en szinem es hogy miert varjuk el masoktol a "szin szabalyt" ha en se tartom be.
2014. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
54%
Bunkóságnak tartom. Nekem az anyósom jelent meg fehérben. Oké nem nagyestélyiben hanem kosztümben. Gyerekeken egyébként nem zavar.
2014. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%
Az én kedvem ilyesmi nem tudta elrontani. Egy unokatestvérem ugyanolyan ruhában jött mint az én menyecske ruhám (tudta, hogy milyen ruhám lesz, mert mutattuk neki, szerintem direkt csinálta, nem ez volt az első ilyen húzás), de engem nem zavart. Semmiképp nem tettem volna szóvá, vagy rendeztem volna jelenetet. Ehhez túl jó kedvem volt aznap.
2014. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
64%
Engem egyáltalán nem zavarna.
2014. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
58%
Engem zavarna.
2014. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Még nem volt esküvőm, egy hónap múlva lesz, de nemrég volt egy ismerősnek esküvője és ő is meghívott valakit akit én is meghívtam. Elnézve a képeket hófehér ruhában volt, ami hasonlít az enyémre ( a lényeg inkább, hogy hasonlít az enyémre).

Nem vagyok felháborodva, csak kicsit böki a csőrom mert kis esküvő lesz, nem fog elveszni a tömegben és tudom, hogy rá egyáltalán nem jellemző, hogy minden alkalomra más ruhát vegyen fel. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az én esküvőmre is ezt venné fel, ami nem esne jól és szeretnék neki szólni, hogy próbáljon meg más ruhát keresni, csak nem akarok bunkó sem lenni, mert nagyon kedves ismerős.

2014. aug. 20. 22:24
 10/45 anonim ***** válasza:
96%

Vigyetek magatokkal egy két mellre tűzhető virágot, feltűnőt és ha abban jelenik meg, tűzd rá :)

Lehet, nem is fogja érteni és az elviszi a ruhát.

Ha egy díszkendőt kötsz a nyakába szineset, azt már érteni is fogja, az eredmény a ruha szepontjából ugyanaz.

2014. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!