Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fazonú esküvői ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fazonú esküvői ruha állna jól nekem?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, 163 cm, ami probléma, az a derék és a csípő közötti 35 cm külömbség. Amiket próbáltam valahogy mindben kicsinek tűntem és csak a széles csípőm látszódott. Méreteim: csípő 97 cm, derék 62, mell 90.Nem vagyok kimondottan körte, mert azért vállam is van, olyan ruhát szeretnék, ami homokóra alakot varázsol nekem. Köszönöm a segítséget.

2015. jan. 11. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Neked szerintem az A vonalú ruhák állnak jól, mert kiemelik a derekad és elfedik a csípőt.
2015. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Én is 163 magas vagyok.

Ilyet szerettem volna:

[link]


Ilyesmit kaptam végül ajándékba:

[link]


Szerintem az első linkemben lévő ruhában nem látszódna a csípőd mérete.

Milyen fazonokat próbáltál eddig?

2015. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A link lemaradt az előbb: [link]
2015. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem a tüllös megoldás nem tetszett magamon, viszonylag jól áll, csak nem én vagyok. Elölről olyasmi vagyok, mint a másik képen lévő lány, csak talán a derekam vékonyabb, a fenekem viszont kiugrana.
2015. jan. 11. 14:29
 5/11 A kérdező kommentje:
A 3. linken lévő ruhák igazán gyönyörűek, viszont nekem úgy tűnik nem lenne olcsó mulatság egy ilyet kölcsönözni. Valami ilyesmit kéne találni megfizethető áron :) köszönöm
2015. jan. 11. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Boglárka Szalonban nagyon aranyosak a lányok, rengeteget segítenek, vég nélkül keresik neked a megfelelő ruhát, nézz el oda :)
2015. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hosszúhajú ***** válasza:

a széles A vonalúban kicsinek tűnhetsz, de az enyhe A vonalú valóban a legjobb lehet. ha van rajta valami aszimmetrikus anyagállás az jó ötlet, de a vízszintes elválasztásokat kerüld, mert az alacsony alkatot még inkább széttagolja. A függőleges shifonos dolog magasíthat, pláne vékony deréknál. Továbbá ne a mély dekoltázst, hanem a magas nyakút válaszd, hogy húzzon felfele. Emellett, ha a vállad fedett, pl. anyag rálóg ( nem a karod ) akkora homokórának a tetejét kicsit megszélesíti, hogy egybe kerüljön a csípőddel.

Amit ne: egyenes és puffos - alacsonyítana.

2015. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hosszúhajú ***** válasza:
a 3. linkben ha rákattintasz a nyakkivágásnál a magas nyakúra, ott a Demetrios DR 197 az olyasmi jó lenne szerintem, pláne, hogy a húzás deréknál talán kicsit feljebb van, hosszabb lábat mutat. Meg az egész felhúz.
2015. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt döntesz, ne zárj ki bizonyos fazontípusokat! Meg fogsz lepődni hogy egy-egy fazonon belül a különböző szabásztrükköknek köszönhetően mennyi lehetőség van. Egy kölcsönzős hölgy mondta nekem, hogy ne adjak az általánosításokra, mert millió féle menyasszonyiruha szabás létezik, és ebből meg fogok lepődni hogy találni fogunk olyat ami nagyon jól áll az én alkatomon , de magamtól sosem próbálnám fel.

Tehát egy

A vonalú ruhafazonból is van rengeteg neked előnyös és előnytelen is. Rá kell szánni az időt hogy megtaláld a neked tökéleteset.

2015. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!