Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszony a főnökkel, és utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszony a főnökkel, és utána?

Figyelt kérdés
Akiknek viszonyuk volt a főnökükkel mi lett azután, hogy véget ért a "románc"? Kilépett, esetleg kirúgták, vagy meg tudtatok maradni beosztott-főnök viszonyban, mintha semmi sem történt volna? Legfőképp tapasztalatok érdekelnének, nem az olyan kommentek, hogy ne kezdjek bele... köszönöm
2012. okt. 9. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt ilyenhez "szerencsém", de nem egy ilyen ismerősöm van. A végeredmény mindig az volt, hogy miután főnökúr megunta az illetőt, kirúgta. Szóval, hacsak nem akarsz rövid időn belül munkanélküli lenni, ne kezdj bele, az a pár numera nem ér meg ennyit. Szexre bárki jó, nem csak a főnök, még ha izgalmasnak is tűnik.
2012. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz, de már benne vagyok... ezért írtam, hogy ne azt írjátok, hogy ne kezdjek bele :( De köszi a figyelmeztetést, nem hiszem, hogy újra bele kezdenék :(
2012. okt. 9. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennyi informácio nagyon kevés. Nem ugyanaz a helyzet ha mekis felszolgálo odatartja a fönöknek, vagy egy banki elemzöcsoportban alakul ki egy vonzalom. Nem ugyanaz egy stabil állásban levö párnál, meg olyannál aki szétrakja, hogy megkapjon egy állást.
2012. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kevés az infó? Mihez? :D Én azt kérdeztem, hogy akiknek volt viszonyuk a főnökükkel VELÜK mi lett azután. A kérdés nem arra irányult, hogy velem mi lesz, mások tapasztalati érdekelnének :)
2012. okt. 9. 12:35
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 vok: Ha az én esetem érdekel: Utána is jo munkatársak maradtunk még néhány évig. ( De éppen a körülmények ismerete nélkül nem hiszem, hogy ez számodra érdekes.) De volt olyan ismerösöm is, aki csak rosszul járt. Röpült mint egy kismadárka (szárny nélkül)
2012. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Irodában dolgozunk, idebent napi 1*, 2* beszélünk 5 perceket a munkával kapcsolatosan.

2012. okt. 9. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez ide sorolható e,de nekem a barátom egy számítástechnikai cégnél dolgozott,ő volt a főnököm,és együtt dolgoztunk,én telefonos operátor voltam.Nem akartam semmiféle megkülönböztetést,de olyan lekezelően bánt velem,a munkatársai előtt,hogy ki is léptem,meg szakítottam is.Pedig szerintem amit kellett jól megcsináltam.
2012. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most még velem is megkülönböztetően bánik (mondjuk pozitív irányban, és csak magunk között), de mi lesz, ha vége.... Passz. Most még nagyon jól elvagyunk, sokat röhögünk, poénkodunk, csipkedjük egymást, megbeszélünk mindent, de nem tudom, ha vége, akkor is tudjuk -e majd tartani a normális viszonyt kettőnk között.
2012. okt. 9. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban dolgozol?
2012. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Budapesten. De ez miért is fontos?
2012. okt. 9. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!