Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek hogy maradjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy maradjak a gyerekek apjával vagy kezdjek új életet mással?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok van 2 gyermekem van egy párom de ö vele vége lesz mert egyszerűen minden nap csak vitázunk.

Én már 2éve ismerek egy másik férfit ö kicsit időseb 36éves

vele sokat beszélgetek. kérdeztek nyugodtan válaszolok ..

Van rá okom hogy lépjek mert borzasztó ez a kapcsolat..


2011. jan. 19. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te már eldöntötted, ahogy írod. Akkor mi a kérdés?
2011. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
20 évesen 2 gyerek?????? jóég... te sem gondolkoztál mikor szét tetted a lábad :( nekem tökmindegy mit csinálsz, a gyerekeket sajnálom. a másik pasival sem lesz jobb, ha ez megnyugtat. az ilyen nők valahogy mindig felelőtlenül döntenek az életük kérdéseiről.
2011. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek a gyermekek?

Próbáltad már megbeszélni a pároddal a dolgot?


Nem bele ugatni akarok, de ha már menthetetlennek érzed a kapcsolatotokat, akkor szakíts és adj magadnak egy kis időt.Pihenj , lazíts, csak a gyermekekre koncentrálj.

Aztán ha teljesen helyrejöttél lelkileg , jöhet az új kapcsolat.

Ne hirtelen vágj bele, úgy csak még rosszabb lesz.Szerintem!

2011. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha borzasztó a kapcsolatod és van lehetőséged máshová menni akkor egyértelmü a dolog.Nem érdemes évekig huzni a dolgot.

Mindenképpen ha eldöntöd csak akkor lépj,nehogy az apuka majd vissza akarja szerezni a kis családot és csak összazavar téged,az a kicsiknek sem lenne jo.Légy határozott és lépj ki a rosszbol.Sok sikert.

2011. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Honnan tudod, hogy az idősebb férfi nem csak a friss husit látja benned, akivel lehet nyugodtan kamatyolni, mert nem fogja magát elvetetni... ugyanis már házas.

Sok férfi egyszerűen ezért kezd szexkapcsolatba egy "házas" nővel. Nem akar gyereket, és nem akarja lekötni magát.

Nem véletlen, ha egy jó pasi 36 évesen egyedül van, ilyen csak a mesében létezik. Ahány egyedülálló harmincas nő van, már lecsaptak volna rá.


Ne legyél naiv.

Ha nem tudsz a két gyerekkel megállni egyedül a saját lábadon, kétszer is gondold meg, hogy mit fogsz lépni.


Mellesleg ha az én feleségem két éve félrejárna egy másik férfival, már nem lenne veszekedés. Kiraktam volna, mint a macskát...

Mit csodálkozol, hogy veszekedtek?


Abba meg gondolj bele, hogy ez se lehetett egy hosszú kapcsolat, ha csak 20 éves vagy, 10 év múlva te még csak 30 leszel, az új pasi már 46.

Akkor más fog a kapcsolatból hiányozni.


Már ha kibírjátok egymás mellett 10 évig.


Az ilyenre mondják, hogy "majomnő", mert úgy megy egyik kapcsolatból a másikba, ahogy a majom leng a fán: akkor engedi el az egyik ágat, amikor biztosan fogja a másikat.

Ha nem lennél biztos benne, hogy más férfihoz rohanhatsz, nem akarnád elhagyni a mostani párod.


Ezzel úgy 40 éves korig el lehet lenni, de aztán egyre kevesebb a "fa".

Nem jó ez így, hogy mástól függsz folyamatosan, és egyedül nem mész semmire.

Egy szakítás esetén akkorát fogsz koppanni, mint ide Kiskunlacháza. Mindezt két gyerekkel...

2011. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Még nem találkoztunk soha ö Kanadai most költözik haza mert 7éve egyedül van és szeretne már valakit de öt Kanadába azt mondja hülyék a nők.És nem csak szexet akar sok mindenen beszéltünk

esküvő gyerek stb ...

2011. jan. 19. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Te tényleg annyira naiv vagy, hogy egy olyan pasinak elhiszel mindent, akivel még csak nem is találkoztál soha?

Te figyelj, amúgy mióta vagy együtt a pároddal? Mert azt írod, hogy már két éve ismered ezt a másik pasast, azaz 18 éves korod óta. Ez már a párod előtt megvolt? Vagy már két éve másfelé kacsintgatsz?

Amúgy se értem, miért tetted fel a kérdést, ha már úgyis eldöntötted, hogy mit csinálsz.

2011. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem volt egy idő hogy elzavartam,aztán megint elkezdtünk beszélgetni és mikor megtudtam hogy babát várok újra beszéltünk .És mert mondtam neki megtartom a babát, megharagudott hogy mért szülök olyannak akivel nem vagyok boldog .És mikor megszületett a fiam elkezdtünk beszélni ugye párommal nem vagyunk jobba most megint zavarjam el és megint szenvedjek tovább

vagy új élet mással nyugalomba ...

2011. jan. 19. 11:37
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez mega lol!!!!!!!!!!'vazze,és még csak nem is találkoztak....!
2011. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
A döntésed igazából a gyerekeket fogja a legjobban megviselni.Te találsz másik férfit,az apuka talál másik nőt.De a gyerekek nem fognak találni új igazi szülőket.Ezen gondolkodj el.Ha mégis elhagyod a párod,akkor hagyj időt az új párod megismeréséhez,hogy hogyan fog viszonyulni a gyermekeidhez.Ne siettesd el mert ez komoly,felelősség teljes döntés.Ami elsülhet rosszul is.
2011. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!