Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre készülök. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre készülök. Valaki segítene? Többi lent.

Figyelt kérdés

Testvérem férjhez megy a nyáron, és arra gondoltam, hogy meglepem egy VICCES mondókával vagy mesével.

Légyszíves írjatok nekem ötleteket. Egy hosszabb mesét szeretnék, de legyen köze az esküvőhöz. Egy esküvős vicces mesét.:) Amikor lesz a lagzi , 14 éves leszek, ezért legyetek tekintettel erre is. Nagyon számítok rátok. ( tesóm 27 vőlegénye 34 éves)

(A fiú vadász.)



2015. jan. 25. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
INKÁBB NE!!!! NAgyon idétlen dolog az ilyesmi!!!!
2015. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Igaza van az elsőnek. Ne akarj a nővéred helyett te lenni a főszereplő
2015. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
46%
Ugyan érdemben segíteni nem tudok, de szerintem ez nagyon édes ötlet! Ha mesét nem találsz, akkor verset mondj!
2015. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te ismered a családodat, ha nektek ez bejön, vagy így szokás, akkor nagyon aranyos ötlet, ha csak te találtad ki, akkor kérd ki anyukátok tanácsát is.

Rengeteg vers, mondóka van a házasságról, nézz körül a vőfély-oldalakon, ceremóniamester oldalakon, ott is vannak jók. Persze nem árt előre egyeztetni az esküvő vőfélyével-cm-jével, nehogy ugyanazt mondd el te is, amit ő... :)

2015. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de szerintem ez nagyon édes ötlet!"


7 éves korig tényleg.

2015. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Czipó Éva ***** válasza:
Arra gondoltál, hogy ne vicces mondókát, hanem verset szavalj? Ez lehetne akár a szertartás része is, csak előtte egyeztess a ceremóniamesterrel vagy vőféllyel!
2015. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nem akarok középpontban lenni, de megfogom csinálni, kedves gesztus lenne.
2015. jan. 26. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!