Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre készülök. Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre készülök. Milyen honlapokat ajánlanátok nekem, ami segít a szervezésben? Esetleg, amin profilt lehet készíteni a házasulandóknak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

szia. en semmilyen honlaphot nem neztem, max ha talatam az etteremnek honlapjat, hogy ne jarjam le a labam hogy megkerdezzem mennyi a terem meg a menu.

nemtudom hogy hova valosi vagy, de pl. itt nalunk minden evben van eskuvo kiallitas, ott mindent megtalasz. rengeteg ilyen ceg es iroda van, vagy felfogadhatsz egy eskuvoszervezot, aki ugy csinal mindent ahogy te akarod, beszerez mindent.abol is van jonehany

sok boldogsagot!

2010. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

www.oneday.hu

www.alompar.hu

2010. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Vidéken lakom, Debrecen mellett, esküvő szervezőre meg már nem jut... Össz van 500 ezer forint, és ebből nem telik...


2: Köszönöm a tippeket!!:-))

2010. márc. 16. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből a fórumból hihetetlenül sok ötletet merítettem: [link] Az est menetrendjétől kezdve a meghívókon át egészen addig, hogy ki kösse a menyasszonyi csokromat jól és olcsón.
2010. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elvállalom a fotózást neked kedvezményesen, ha érdekel!

Portré és esküvői fotós vagyok!

2010. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16:54 ! Küldtem neked emailt! Köszi!
2010. márc. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!