Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért lett ekkora divat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ekkora divat hogy vetítést tart a menyasszony a násznépnek a lakodalomban?

Figyelt kérdés
Mostanában több lakodalomban voltunk a férjemmel. Két helyen is volt vetítés. Annyi ásítozó, unatkozó, inkább iddogáló ember látványa nem lohasztja a lelkesedést?
2015. jan. 25. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Hát ők akik csak az ingyenpiáért vannak ott :s. Aki kicsit is kedveli a párt kibírja azt az 5 percet.
2015. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ingyen pia? A nászajándék mellett!
2015. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Mert azt hiszik, hogy a romantikázós és/vagy gagyi képeik mindenkit érdekelnek. Sose értem ezt meg. Nem tudom miért gondolják azt az emberek, hogy engem érdekelnek a randis, ismerkeőds, ölelkezős stb. képeik, mert rohadtul nem. Ez az ő magánügyük.


Ennél már csak az a jobb, mikor hűtőmágnes vagy simán fénykép formájában megkapod "köszönőajándéknak" a romantikázós képüket. Mégis ki a franc rakja ki más romcsi képcsijét a hűtőre?

2015. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Így van én is hülyeségnek tartom. Ne traktáljanak mást az ő képeikkel. Aki akarja úgyis megnézi mondjuk facebookon.

Egy újabb gagyi divat felé haladunk...

2015. jan. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem mintha nem lenne kibírható az az 5 perc egy teljes este alatt.


Amúgy szerintem meg jó ötlet, persze biztos függ az hogy kinek az esküvőjén vagy, de ismerősömék közös képeit szívesen néztük végig, mondjuk ott a vőfély jól kommentálta a dolgokat. És a végén meg pár aktuális kép volt bevágva az esküvőről, az is jó ötlet volt.


Most aki annyira azzal jön hogy "kit érdekel" meg "megnézheted facebookon" akkor az minek megy el az esküvőre? Ennyi erővel nézd meg azt is Facebookon és kész.

2015. jan. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Ez kb. olyan, mint amikor hazajön a család a nyaralásból és másnak végig kell nézni az összes ott készült fotót. Rém unalmas és ráadásul ki sem vonhatja magát belőle az ember.


Elhiszem, hogy nekik érdekes, mert újra átélik az egészet, de egy kívülállónak baromira fárasztó Zolikát és Katikát nézni 86 különféle szögből és helyszínen.

2015. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk is volt vetítés. A fotósunk a tortavágás után levetítette az addig elkészült esküvői képeket.

Szerintem szuper volt. Volt benne jó pár vicces is és egyáltalán nem unatkozott a násznép,mert vicces volt. Amúgy a videó max 5 perces volt. :)

2015. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem el hogy ennyire hiányzik az emberekből az empátia :S
2015. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

"Nem mintha nem lenne kibírható az az 5 perc egy teljes este alatt."



De mi értelme? Ha senkit sem érdekel, és mindenki csak a túlélésre játszik és azért vág jópofát, mert illik, akkor mi a jó benne? Miért nem nézik meg kettesben? Vagy van aki erre élvez, hogy kibírat mindenféle szart a násznéppel? Nekem ne mondd, hogy az ő esküvőjük, és az van, amit ők akarnak, mert mégis ki a franc akarja, hogy mindenki unja a fényképeit és úgy legyen vele, hogy kiiiiiiit érdeeeeeekel, kifelé meg mosolyogjon, mert kell. Ki az, akinek ez jó? És miért?

2015. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

"Nálunk is volt vetítés. A fotósunk a tortavágás után levetítette az addig elkészült esküvői képeket. "


Na EZ, teljesen más kategória. EZ jó. Főleg, hogy mindenki a képeket akarja mindig esküvők után, így kapnak ízelítőt. De a pár privát képei az más tészta...

2015. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!