Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet e Magyarországon használ...

Kiss Nikoletta kérdése:

Lehet e Magyarországon használt/új Vera Wang ruhát kapni?

Figyelt kérdés

Szerintem mondanom sem kell,avagy el sem kell kezdenem kifejteni...az álomruha...igaz?:) Behunyod a szemed és látod magad előtt,hogy szép fehér ruhában vonulsz az oltár elé.Kinek más-más az elképzelése,de többségében mindenki szeretne az életében (jobb esetben) EGY nagy napot!

Nos nekem erre a nagy napra egy konkrét ruha kell.Mégpedig amibe már 3éve beleszerettem,és nem tágítok.De nagyon jól tudom,hogy 6000eurotol kezdődik az áruk.Így varratás vagy használt.Nos kinek mi az ötlet,és ha varratás ki az aki vér profi,és jó az ár?Esetleg van olyan ország ahol olcsóbbak?


Köszi mindenkinek előre is!!



#divat #menyasszony #olcsó #lagzi #ruhaszalon #Vera Wang #esküvő ruha #nagy nap.varrás #külföld.használt.használt ruha #eskvői ruha
2013. aug. 27. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nos, azt hiszem, nem vagyok egyedül a véleményemmel, ha azt mondom, ezzel a vágyaddal nem nagyon tudok azanosulni. Látogass el a világ szerencsétlenebbik felére, ahol naponta gyerekek ezrei halnak éhen, aztán döntsd el, hogy tényleg ennyire fontos-e neked egy ruha, amit egyszer, pár órára veszel mejd fel.
2013. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
18éves korom óta dolgozom,édesapám 15évesen a szemem láttára halt meg,most 21vagyok,1,5éve vagyok külföldön a párommal,és mindent a saját pénzemből fogok rendezni....szóval csak kijár nekem ennyi kis boldogság,ha már belemertem vágni az életbe......de köszi az eszmecserét...nem sajnálok senkit...engem sem sajnált soha senki.És nem is fog.
2013. aug. 28. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!