Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez a ruha alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a ruha alacsonyabb, vékony testalkatra illene? 156cm 50 kg

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 4. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ez magas nőknek áll jól.
2015. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetöséged, próbáld fel, mert a szabás nyújtja az alakot, tehát csak akkor lehet megmondani, ha látod magadon - vagy más megnézi, hogy mi a véleménye. Ugyanis az arányaidtól függöen lehet nagyon elönyös és nagyon rossz is rajtad.
2015. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fel kéne próbálni. Szerintem abban az esetben jól állhat, ha a magasságodhoz képest hosszú lábaid vannak és bevállalsz egy átlagosnál magasabb sarkú/platformos cipőt, viszont anélkül, hogy felpróbálnád szerintem ne vedd meg. Egyébként nagyon tetszik a linkelt ruha.
2015. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ruha, de nem mernék csak így rendelni. Mi van ha magadon mégsem tetszik? Biztos ismered azt, amikor bemész egy boltba felpróbálsz egy csomó király cuccot és mind szarul áll, pedig fogason tök jó volt. Aztán a barátnőd a kezedbe nyom valamit, ami elsőre nem is tetszett, de annyira jól áll, hogy azt választod.


Van egy-két blog ahova a neten vett rémesen álló esküvői ruhákat posztolják az elégedetlen menyasszonyok. Csak elrettentésként is érdemes belenézni.

2015. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem szeretnék innét rendelni, csak ez a stílusú ruha tetszik nekem, és itt találtam linkelhető képet.Felpróbálok hasonlót, remélem kicsit nyújt az alakomon mert a párom 180cm magas:)
2015. febr. 4. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyértelműen magasabb nőkön áll jól.
2015. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálj fel pár ilyen ruhát és akkor meglátod.

De a sellő fazon csak kevés nőnek áll jól. Nem elég hozzá magasnak lenni, de homokóra alak kell hozzá, hogy szépen mutasson.

2015. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske mindenkinek!
2015. febr. 5. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!