Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30 napos várakozási időt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 napos várakozási időt le lehet hivatalosan rövidíteni? Van itt anyakönnyvezető?

Figyelt kérdés
en helyzetben?Vagy tudja valaki hogy van e ilyen lehetőség hogy illeték a jegyzőnél vagy akármi?

2015. febr. 10. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

van lehetőség

indok kell

és a jegyzőnél kell kérvényezni

miért szeretnétek?

2015. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%
Igen!! Pl ha nemsokára szülsz. Jegyzőnek kell levelet írni ő engedélyezi. Családban 5nap múlva volt!
2015. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Vagy külföldre mentek/mész.. Vagy onnan jöttetek haza..

Stb

1

2015. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Konkrétan a dátum lenne nekünk fontos,vagyis nekem szívügyem mert márciszünk 8 éve együtt.De mivel mint kiderült nincs ma ügyfélfogadás hiába kérdeztem meg telefonon pénteken.Gondolom a hölgy le szeretett volna már rázni mert semmire nem kaptam tisztességes választ mint ma kiderült.


DE páromat a héten már biztos nem engedik el szabadnapra,nyitvatartás meg mint a kuyta vacsorája.POnt úgy hogy munka melett ne tudja elintézni az ember.Így most elég sz*rul érzem magam.Nem vagyok síros fajta de ma kiakadtam és azóta is sírok hogy nem jön össze.

2015. febr. 10. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt eddig is tudtad nem?

Miért nem gondolkodtál előző hónapban vagy pár hónapja?

Hányadikán lesz?

Lehet nincs is már szabad időpont

2015. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 5 ös.

Igen eddig is tudtam hogy 11 az 11 e és nem sokadika.agyon sok minden volt az utóbbi években ami miatt már el lett egyszer halaszta mert kik kelett fizetnünk két temetést egymás után.Kedvünk se volt házasodni.


Most viszont úgy döntöttünk hogy elég volt megkattantunk-megkattanunk de sezretnénk összeházasodni.


Hogy miért most?Foglamam nincs de most tört ki belőlünk hogy nem lehetünk mindig csak egymás melett siméán.

2015. febr. 10. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert a szívügyed a márciusi hónap, nem fogják rövidíteni a 30 napos türelmi időt.

Én pár napja voltam bent pont ez ügyben.

Mi írtunk is a jegyzőnek egy kérvényt amibe le kellett írni az indokot, hogy miért szeretnénk a 30 napos türelmi időt rövidíteni.

Már az elején megmondták, Csak akkor lehet ha

- szülés előtt állsz

- a vőlegény katona vagy olyan munkakörben van, hogy küldetés előtt áll

- külföldön dolgoztok

2015. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyu.. Ha már eddig húztatok nem mindegy melyik nap?

De tényleg.. Örülj annak hogy összejön végre.. Ne görcsölj rajta, hanem mosolyogj..

5.

2015. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kell bizonyítani valamiféle papírral hogy külföldre megy az ember dolgozni?


Hogy miért nem mindegy mikor?azért mert elegem van abból hogy soha semmi nem jön össze.Össze jött volna ha a kedves hölgy csámcsogás helyett közli hogy nincsenek nyitva ma, csak tegnap meg szerdán,pénteken meg kő keményen 8 tól 10-30 ig de 10 től nem fogadnak senkit!Hétfőn meg 14 től 18 ig vanak.

2015. febr. 10. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ezt a hivatalt a fenébe és próbálkozz inkább másikban. Nem muszáj a lakhely szerintinél házasodni.
2015. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!