Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a ruhákról? Érdemes lehet vajon megnézni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



#menyasszonyi ruha #esküvpi ruha
2015. febr. 17. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem igazán tetszenek, nem az én stílusom. De ha neked tetszik, nézd meg nyugodtan. Próba nélkül viszont semmiképpen sem venném meg. Sosem lehet tudni, hogy rajtad hogy áll az a ruha, ami képen nagyon tetszik.
2015. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem se tetszenek.
2015. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szépek.
2015. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a 2-es és a 3-as tetszik. Megnézni megnézheted őket, veszíteni valód nincs, ha csak nem csak ezért utaznál több száz km-t. Mindenképpen próbálni kellene, mert lehet szép egy ruha, ha felvéve nem áll jól, vagy nem a te stílusod.
2015. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem vmi jó, és nincs is normálisan a menyasszonyra igazítva.

A másik kettő nem rossz, de ennyiért soknak találom. OK, hogy ezt megveszed, és nem csak bérled, de azért nézz szét szalonokban, persze nem a legdrágább belvárosi helyeken.

Kb. ennyiért még válogathatsz is.

2015. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az utolsó szép, mondjuk én nem szeretem a pánt nélküliket, de ez még így is tetszik. Tényleg ne vedd meg úgy, hogy nem láttad, nem próbáltad!Az első kettő elég olcsó anyagúnak tűnik.
2015. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha ilyen stílusú ruhában gondolkodsz akkor érdemes személyesen megnézni. Sokan vettek már minőségi esküvői ruhát nagyon olcsón a netről másodkézből. Ahogy telnek a hónapok, esetleg jön a trónörökös, akár milyen szép menyaruha is lóg a szekrényben rájönnek hogy csak fölöslegesen foglalná ott a helyet egy életen át, ezért akár olcsóbban is megválnak tőle. Szóval lehet nagy szerencséd a hirdetett ruhákkal.

Az első nekem nagyon nem tetszik. Vékony, csinos menyasszonyon van fotózva és mégis nagyon formátlannak mutatja. A mellrésze pedig olyan minta nagy, lógós melleknek akartak volna benne helyet hagyni.


A másik kettő tetszik. A harmadik nagyon , a pedig akkor klassz ha hasonlóan vékony vagy mint akin fotózva van.

2015. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

1.: elölről még elmegy, a hátulja a tipikus magyar gagyiszalonos zsínórfűzős sufnimegoldás, nagyon béna és 30 évvel ezelőtt számított "szépnek".


2.: ugyanezt tudom mondani mint az elsőről.


3.: szintén elmegy, de a felsőszoknya ráncolódásán egyértelműen látszik, hogy korántsem profi munka, tehát nem megfelelő szálirányban lett szabva. Ahogy elnézem a derekával együtt kiszabtak egy egyszerű téglalapot és behúzták deréknál, emiatt a huplis ráncolódás a szoknyarészen - normál esetben ezt egyfajta félköríves formában kellene szabni és a megfelelő esés érdekében a szálirányra átlósan szabni, akkor nem ráncolódna.

2015. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Az utolsó tetszik, a többi nem.Nemhinném,hogy annyira drágák lennének mert én most kölcsnöztem 65000ért és nem is valami hű de csipkés habos babos ruha.
2015. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én múlt héten kölcsönöztem ruhát, azaz még csak le lett foglalva a nyári esküvőnkre. 150 ezer lesz a bérlés, de ez a ruha a legújabb olasz kollekcióból van, kb aznap reggel vette ki a nő a dobozból.

Tehát az eladási árakkal nincsen baj, még olcsónak is mondanám.

2015. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!