Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha egy nő és egy férfi együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő és egy férfi együtt él 3éve, el lehet dönteni, hogy akarnak -e házasodni?

Figyelt kérdés
A nő esküvőt akar nem is kicsit. A férfi nagy nehezen vett egy leánykérő gyűrűt a nőnek. De esküvőt nem akar mert még nem biztos magában. Szerintetek van rtelme várrni a nőnek ha Ennyi idő után a pasi nem tudja mit akar? Nő 28 éves . A pasi 34.

2015. febr. 18. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen fontosnak tartom az együttélést..egy 6 éves kapcsolatra is azt mondanám, hogy korai a házasság, ha nem éltek együtt. Illetve ott a legfőbb gond szerintem nem is az lenne, hogy korai-e vagy sem, hanem hogy 6 év után mi a francért nem élnek még együtt..


Na de a lényeg.. Szerintem egy felnőtt ember 1 év együttélés után már el tudja dönteni, hogy mit akar. Nem 3 év, hanem 1.

Ti pedig már határozottan felnőttek vagytok..


Aki azt mondja, hogy ennyi idő után, hogy nem biztos magában, az nagyon is biztos..csak sajnos a válasz negatív.

2015. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi nem akarunk esküvőt, legalábbis nekem nem fontos egyelőre. Sosem álmodoztam róla, rokonságom nincs, templomba be nem tenném a lában, az anyakönyvvezető előtt lepapírozott dolog pedig más papírokkal áthidalható. A párom elvenne, ha szeretném. 3 éve vagyunk együtt, tervezzük és építjük a jövőnket, mindent úgy alakítva, hogy házasság nélkül is ugyanolyan jogaink legyenek egymás felé. (Ház közös, kassza közös, meghatalmazás a szükséges dolgokhoz, gyerekeket tervezünk.) De a "nem fontos az esküvő" és "nem biztos magában" között óriási a különbség! Nem a pasiban van a hiba, mert ő csak él a lehetőségeivel. A nő végtelenül buta és naiv, ha nem veszi észre, hogy ő csak átmeneti unaloműző a férfi életében.
2015. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én is azt mondom,hogy csak házvezetőnőnek kell a sógornőm! Meg használni!
2015. febr. 18. 13:59
 14/18 anonim ***** válasza:
tudja a pasi hogy mit akar, de annyi válásról lehet hallani mostanság, hogy inkább vár még nehogy legyen valami gebasz...
2015. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megválaszolni lehet egyénb anyagi vagy más oka is, hogy nem biztos az esküvőben. Azzal hogy gyűűrűt vett, jelezte hogy Te vagy a választott. Nektek kell megbeszélni, hogy mért érzi úgy, hogy még várna és Te mért sietteted. Nem midnent lehet óra szerint tervezni, elvben a gyerekvállalás is ráér, az más káérdés, ha Te azért sietteted a dolgot, mert már szeretnél. Az is lehet hogy ő meg nem és ez tartja vissza. 3 év után az ember már kiismeri a másikat és nem itt tesz fel ilyne kérdést, mert kb. tudja, hogy a másik mit szeretne. Midnenesetre ha kétségei vannak azt nektek kell közösen megbeszélni, bármi legyen is (bár akkor nem értem minek vette a lánykérő gyűrűt). Erőltetni mindenesetre nem lehet.
2015. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha egy harmincas férfi három év után se képes eldönteni, hogy akar-e engem vagy sem, az lapát. Drasztikusnak hangzik, de ha valóban összeillenének, akkor ez már nyilván nem lenne kérdés.

Az előző kapcsolatomban egy év se kellett, hogy lássuk, az nem fog menni, szétköltöztünk. A mostani másfél éve tart, és amikor kétségbeesetten mondtam neki, hogy nem jött meg, csak annyit válaszolt, hogy nem baj, idén úgyis meg akartalak kérni, legfeljebb kicsit felgyorsulnak a dolgok.


Ha a nő mindenképpen esküvőt, családot szeretne, akkor az általad leírtak alapján dobnia kéne ezt a pasit és keresni olyat, akivel működhet a dolog.

2015. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha a pasi 34 évesen 3 év után nem biztos, akkor szerintem nincs értelme várni rá. Időpocsékolás.
2015. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2 hét után éreztük, hogy összetartozunk...

nem muszáj nagy hacacáré.

Most a házassággal van baja, vagy a feleségjelölttel...

én dobnám.


Vegyék csak el a nőket, nem a papír miatt. Ez egy gesztus. Hogy értékelem azt a szerencsétlent annyira, hogy meló után még mossa a gatyám meg dob valamit az asztalra...

2015. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!