Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek így az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így az esküvőre?

Figyelt kérdés

Közeli rokonom tőlünk 200 km-re, egy kastélyszállóban tartja az esküvőjét. Érdeklődtek, foglaljanak-e szállást, pihenésre átöltözésre. + 20 eFt, amit nekünk kellene fizetni.

Nem is akartam átöltözni, gondoltam, 70 évesen elég egy kiskosztüm. Benzin, nászajándék, szállás, és nem akarok több ruhát sem venni.



2015. febr. 26. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg nekik, hogy ne foglaljanak.
2015. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem a problémádat.

A hosszú utazásra nem célszerű az ünnepi ruhában menni, mert beleizzadhatsz, meggyűrődhet vagy egyszerűen nem kényelmes. Logikus, hogy az ember megy kényelmes utazóruhában és ott a szálláson egy kicsit kifújja magát, megmosakszik, átöltözik az ünnepibe.


Miért akarsz több ruhát venni? Miért akarsz egyetlen egyet is? 70 évesen nincs egy ünnepi ruhád?

2015. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne mennék? Megmondanám, hogy köszönöm, nekem ne foglaljanak szállást. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani.
2015. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne mennél? Mi is voltunk hasonló helyzetben esküvőn, mi kértünk szállást, jó volt egy kicsit előbb érkezni, átöltözni nyugodtan (tél volt ráadásul, vastag cuccban nem mentem volna esküvőre), vacsora után nem kellett azonnal visszaindulni. A társaság fele ott aludt, a másik fele meg elköszönt korábban és hazaindult.
2015. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Körbe kell nézni a környéken mennyiért adnak ki szobát, nem kell feltétlenül a kastélyban szobát foglaltatni.
2015. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem is a szállásköltség zavar, hosszú út után jó lezuhanyozni.

Inkább az, hogy mi csak olyan falusi parasztok vagyunk, a társaság meg a felső réteg. Saját kápolnával.

2015. febr. 26. 14:35
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Jó, de tényleg, mi a kérdés akkor?
2015. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kérdés: Pár rokonnak felajánlották, elviszik őket. Nekünk nem. Adtak címeket, hol lehet szép, márkás ruhákat venni.

Fiatalok lesznek, baráti kört hívják meg, pár öreg lesz, de ők majd külön asztalnál ülnek. Pár öreg: 10 fő, velünk együtt.

Közölték, 18 eFt a vacsora költség. Azt nem kérték, csak mondták. (nem kérdeztem.)

Az a kérdésem, van ott nekünk valami keresnivalónk??

200 fős esküvő lesz. Csak templomi, mert tavaly már megtartották a polgárit. Oda nem voltunk hivatalosak.

2015. febr. 26. 14:57
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez azért bőven nem volt benne az eredeti kérdésben.. Minek írtál ki egy kérdést, a kérdés lényege nélkül?
2015. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Bocsi! Megírtam a koromat.....

Gondoltam, akinek van ennyi idős rokona, nagymamája, az tudja az öregek hozzáállását.

Hogy talán csak illemből hívják meg. :(

2015. febr. 26. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!