Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találhatnék egy zenész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy zenész duót (gitáros, hegedűst), hogy fellépjenek az esküvőmön?

Figyelt kérdés
Próbáltam facebook-csoportban hirdetni, de nem nagyon reagáltak (mivel az oldalsó sávban jelent meg, gondolom, alig vették észre). Hirdetést nem nagyon találtam, és igazából nem is kifejezetten profi zenészeket keresek, de persze azért fizetnék ezért.

2015. márc. 17. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miert nem egy zeneiskolaban erdeklodsz/
2015. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is zeneiskolat kellene felkeresned
2015. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gitáros/hegedűs? ... abból mi sül ki? milyen zenére gondolsz?
2015. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is a párosítás furcsa... gitáros-szintis-t előbb találsz mint gitáros-hegedűst - lehet ezért nem jelentkezik senki, mert senki se csinál ilyen felállással duót
2015. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Keleti aluljáróban szokott zenélni egy hegedűs csajszi egy gitáros sráccal. Ha pesti vagy nézz le oda, beszélj velük.
2015. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Önmagában a hangszeres tudás nem elég, hiszen a zenészeknek ismernie kellene egy több száz darabos mulatós zenei repertoárt, amire zeneiskolások esetében minimális esély van, sőt egyéb képzett zenészek körében sem az első helyen szerepel ez a műfaj.
2015. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Önmagában a hangszeres tudás nem elég, hiszen a zenészeknek ismernie kellene egy több száz darabos mulatós zenei repertoárt"


- Ezt nem is értem. Két elég könnyű darabról van szó (meg is neveztem azokat, amikor a "hirdetést" feladtam), amit én is rövid idő alatt betanulnék, csak éppen a saját esküvőmön nem zenélhetek.

Meglátom, hol lehet zenei iskolánál érdeklődni, de könnyen lehet, hogy egy álommal kevesebb. Egyébként azért egy gitáros meg egy hegedűs kellene, mert csak (két hegedűsre is gondoltam, de az egyik darab szebben szól, ha gitározik az egyik).

2015. márc. 17. 12:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Illetve úgy tűnik, van egy kis félreértés: ESKÜVŐre keresek zenészeket, nem LAKODALOMra. Vagyis max. 20 perc munka, de csak két dal (összesen kb. 6 perc tiszta zenélés).
2015. márc. 17. 13:01
 9/11 A kérdező kommentje:

"gitáros/hegedűs? ... abból mi sül ki? milyen zenére gondolsz?"


- Egy klasszikus darab és egy könnyűzenei darab hangszeres feldolgozása. Mindkettőre találtam példát a youtube-on, és nagyon jól szóltak.

2015. márc. 17. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem zeneiskolát ajánlanék, hanem művészeti szakközepet, vagy főiskolát (ha pesti vagy, akkor a zeneakadémiát).


Magasabb szinten művelik a zenét, és rövidebb idő alatt tudják betanulni. Tapasztalatom szerint a zeneiskolát 5-6 éven belül befejezik az emberek, aki tehetséges az ezen a pályán tanul tovább, mindenki másnak csak hobbi szinten marad meg, ha egyáltalán megmarad.


Vannak fali újságok az iskola épületében, oda tedd ki.

2015. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!