Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A névváltozás miatti adókártya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A névváltozás miatti adókártya cseréhez honnan tudom beszerezni a T34-es nyomtatványt?

Figyelt kérdés
Elvileg fent van a nav oldalán, de nem találom. Vagy nem is ez kell hozzá? Ti hogy intéztétek?

2015. márc. 17. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én általában inkább elmegyek személyesen, ott a kezembenyomják, kitöltöm, visszaadom és gond letudva. Mondjuk nekem egyszerű, mert fél órára vannak innen.
2015. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a nav oldalán elvesztél talán ez is egy megoldás lehet számodra, nézd meg hátha köztük megtalálod:

[link]

2015. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
először keretprogramot kell letöltened, majd ezt követően a t34 nyomtatványkitöltőjét. De ha priviben küldesz egy mailcímet, akkor pdf-ben átküldöm este az otthoni gépemről.
2015. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megtaláltam itt: [link] Remélem jó lesz, elfogadják.
2015. márc. 17. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A 13-as már nem jó.

Innen letöltheted az ideit:

[link]

Alatta ott van az ÁNYK keretprogram is.

Nálunk adtak az okmányirodában nyomtatványt hozzá amikor a személyit és társait cseréltem.

De a NAV kirendeltségen is kitöltik, ha nem viszel magaddal nyomtatványt.

A régi adókártyád is le kell adnod a nyomtatvánnyal együtt.

Ha van EUS TAJ kártyád, azt is le kell cserélned a MEPnél (vissza is kell küldeni a régit)

2015. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszi az infót. Azt hiszem egyszerűbb lesz személyesen elintézni, majd ha a környéken lesz dolgom. E111-em már rég lejárt, nincs is rá szükségem.
2015. márc. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!