Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyáron hivatalosak vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron hivatalosak vagyunk egy esküvőre, mennyit pénzt illik adni?

Figyelt kérdés
Nem annyira közeli baráti pár, szóval nem rokonok. Kifejezetten borítékot kértek. Köszi a válaszokat!
2015. márc. 21. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahányan mentek anyiszor 10e minimum.

Amikor minket hívtak kikötötték idézem: mehetünk ha a kaját kifizetjük előre. Mivel ilyen kevesen invitáltak nem értünk rá.

2015. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fejenként egy tizes teljesen korrekt, álltátok az estéteket.
2015. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fejenként 10e minimum
2015. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha borítékot kértek, akkor ne pénzt adj. Adj borítékot.
2015. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit meg tudtok engedni magatoknak. Ha nem probléma, e10 ezer fejenként. Egyébként a kifejezetten borítékot kértek mondatot úgy értelmezem, nincs szükség 26 pohárkészletre. Ne vegyünk már mindent ilyen szigorúan.
2015. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a 10 e az nagyon kevéske, ennyiből a kajájuk sem jön ki. Én sem állok túl jól anyagilag (minimálbér), de az utóbbi 2 évben már 15 e-t viszek. Még ez sem fogja fedezni a pár teljes költségét.
2015. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ja utolsó, csak azt hagyod ki a számításból, hogy nem azért mész esküvőre, hogy azt kifizesd nekik (mármint a te részedet), hanem együtt ünnepelni az ifjú párral. Ha valakinek nem telik többre, akkor ez van, akit ezért kinéznek az esküvőről, ott már alaphangon pénzéhes a banda. Mellesleg ne meséld már, hogy 10 ezerből nem jön ki a kaja egy főre, annyiből egy komplett vasárnapi ebédet össze lehet hozni a családnak, nyilván, ha úgy vedelimellé az alkoholt, mint a gödény, akkor túllépi persze, de normális esetben kb. ennyit fogaszt le valaki.
2015. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

10 ezerből egy kaja? 15 a heti vásárlásom.


Ha azt akarja a pár, hogy zéróra jöjjenek ki, menjenek étterembe, és mindenki fizesse a saját számláját.


Már írtam máshova, de barátoknak nem tudnék pénzt adni. Elfogadni sem.

2015. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked volt már lakodalmad????

10-e ft alatt nem igazán csinálja meg egyik étterem sem a kaját..... Én mindig szem előtt tartottam, hogy milyen költségei vannak a párnak, és soha nem szúrtam ki a szemüket.

2015. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én viszont soha nem kérnék pénzt senkitől, akit meghívok. Ezt jelenti a meghívás. Hogy én állok mindent.


Ha nincs pénzem, nincs lakodalmam.

2015. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!