Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez enyhítő körülmény a leánybú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez enyhítő körülmény a leánybúcsún történő félrelépésre? A menyasszony mennyire várhatott elnézést a vőlegénytől?

Figyelt kérdés
Elmaradt az esküvő és a vőlegény dobta a menyasszonyt miután kiderült, hogy az megcsalta őt a leánybúcsún. A menyasszony azzal védekezett, hogy ő úgy tudta, hogy minden férfi félrelép a legénybúcsúján ezért biztos volt abban, hogy a vőlegénye is hűtlen lesz. Ezért úgy gondolta, hogy neki is szabad és a leánybúcsún hagyta hogy egy idegen férfi felcsípje akivel utána le is feküdt. Pedig a vőlegény nem lépett félre (biztosan tudom, mert én is részt vettem a legénybúcsún). A menyasszony elnézést kért és azt hangoztatta, hogy ha tudta volna, hogy a vőlegénye nem lép félre akkor ő sem teszi. A vőlegény viszont, ahogy már olvastátok nem nézte el neki.

2015. márc. 21. 12:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez a hét kérdése :D :D Ekkora ostobaságot. Remélem, hogy kamu. :D
2015. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem kamu, nem rég történt az eset, március 7-én szombaton lett volna az esküvő. A legénybúcsú és leánybúcsú február 28-án volt.
2015. márc. 21. 12:42
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne enyhítő körülmény? Én is dobtam volna, azonnal. A srác megspórolt magának többévnyi megaláztatást, válási hercehurcát.

Nőként kicsit szégyellem magam, hogy ilyen is van.

2015. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Ez durva.
2015. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen buta nőn nem is tudom, sírjak vagy nevessek. Nem enyhítő körülmény, inkább súlyosbító, hiszen 1. nem bízott a vőlegényben 2. alapból úgy állt a dolgokhoz, hogy ő bizony félrelép, nem a pillanat hevében történt a dolog.

Sajnálom szerencsétlen vőlegényt, ezek után csodálom, ha még tud bízni a másik nemben. Ilyenek járatják le a normális nőket.

2015. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
ez durva... mondjuk egy csomó ismerősöm legénybúcsúján volt néhány csaj, akit a sok férfi végigkúrt..
2015. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt nagy tévedés, hogy a lánybúcsú/legénybúcsú programjának kötelező része a mással való dugás. Hülyeség. Egy lánybúcsús társaság tény, hogy odavonzza a pasikat, de az ember tudja, hol a határ. Amikor legutóbb lánybúcsún voltam, minket is meghívtak pasik piálni, nevettünk velük, kicsit beszélgettünk, de tovább senki sem ment. Aki szerint arról kell szólnia egy ilyennek, hogy kötelezően el kell menni mással, az idióta és nagyon rosszul van bekötve.
2015. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Miért pont leánybúcsú? Ennyi erővel bármikor megcsalhatná azzal a kifogással, hogy "azt hittem te is megcsaltál". És akkor még a menyasszonyt kéne sajnálni... Ez nem enyhítő körülmény...

Egyébként hogy derült ki?

2015. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2015. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 acelsziv ***** válasza:
80%
Szegény vőlegény... Ekkora ordenáré r i b a n c ot. Még jó, hogy idejében kiderült és nem az esküvő után kellett szembesülnie a dologgal.
2015. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!