Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jar-e az arvasagi nekem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jar-e az arvasagi nekem, ha ferjhez megyek, de a tanulmanyaimat nappalin folytatom tovabbra is?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 13:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%, ne strapáld magad, ugyanezt leírtam, lehúzták... tragédia, ami itt van.
2015. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Elnezest, kicsit a vagy szon atsiklott a szemem. Koszonom a segitseget, halas vagyok erte.

Szep napot!

2015. ápr. 7. 07:03
 13/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, köszönöm a lepontozást, olvastam én is a szöveget, értelmezni is tudom, de megkérdeztem egy ügyintézőt tavaly, ő mondta, hogy megszűnik. És mivel általában az ott dolgozó ügyintézők döntenek nem pedig van egy fejes aki foglalkozik az összes üggyel, ezért inkább ráhallgattam, mert macerásabb lett volna levelezgetni velük levelenkénti 500 forintért, mint egyszerűen napolni az esküvő témát még 2 évre.
2015. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Errol nem a dolgozok dontenek, ez igy van. Telefonon nekem is azt mondtak, hogy ez nem jar mar utana, de amint mondtam, hogy ez van bele irva, akkor javitottak azonnal, hogy o tenyleg igy van. A valaszokat koszonom.
2015. ápr. 8. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!