Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegény családja nélkül esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegény családja nélkül esküvő?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel már 12 éve együtt vagyunk, az eljegyzés 3 éve volt. A családja azóta várja a szakítást, hogy összejöttünk, és nem titkolják, hogy utálnak engem, és szeretnék, ha vége lenne ennek az egésznek.. Én megszakítottam velük a kapcsolatot, elég volt a balhékból, a párom szokott velük beszélni, elmenni hozzájuk, de olyankor is csak engem ócsárolnak, Ő pedig kiáll mellettem, szóval balhé a vége mindig.... :) Már megszoktuk, mondhatni.. :D Viszont szeretnénk esküvőt. Nekem gyermekkori álmom egy "közepes" esküvő a családdal, barátokkal, szeretet, boldogság, stb.. De az eljegyzésünkkor a párom családja kijelentette, hogy sosem fognak részt venni az esküvőn, ha valaha lesz. (azt hozzáteszem, hogy a páromat hónapokig próbálták lebeszélni arról, hogy ne kérje meg a kezemet..) Szóval hát ilyen a helyzet. Volt valakinek hasonló? Mi lett az esküvővel? Ha a vőlegény családja nincs ott, olyat lehet egyáltalán...?
2015. ápr. 10. 16:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja, a "család" alatt értem a kedves anyóst, apóst, és a sógorasszonyt. :) rajtuk kívül a családi összejöveteleken mindenki kedves volt velem
2015. ápr. 10. 16:34
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem voltam ilyen helyzetben, de megtartanám nélkülük. A saját családomat, barátaimat nem hagynám ki ebből más hülyesége miatt. Ha megsértődnek, az ő dolguk, a lehetőség adott volt, nem éltek vele, nem lettek eltiltva, az ő választásuk.
2015. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Az esküvői meghívót lehetőség szerint illik kézbe adni. Tehát nem postán. Amikor postán kapja valaki, és tudja hogy mondjuk 5 km-rel arrébb lakik az ifjú pár, akkor szembesül vele, hogy nem szívesen látott vendég. Szóval én a helyetekbe meghívnám őket, de nem személyesen, hanem postai úton. Ezzel elkerülhető rengeteg kellemetlenség, és úgysem fognak elmenni. Nincs is helyük a boldog pár környezetében.
2015. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Elviszitek a meghívót, elengeditek a fületek mellett amit mondanak. Közösen, még akkor is ha nincs ínyedre, amit meg is értek. Utána csak rajtuk múlik, hogy kicsinyeskednek és nem mennek el, vagy viselkednek és megbékélnek a helyzettel. Egyébként az esetek 90%ban esküvőn/után szoktak rájönni, hogy igen, ez mégiscsak komoly.
2015. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy lehet így esküvő. A miénken sem voltak ott a férjem szülei (mondjuk meghívót sem kaptak, miután apósom ordítva kijelentette, hogy nem jön el). Nagyon jól sikerült esküvő volt, nem nagyon hiányoztak senkinek, csak tönkretették volna.
2015. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez a ti napotok, úgy tartjátok meg, ahogy akarjátok, ahogy nektek jó.
2015. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

A meghívót el lehet nekik vinni. Ha meg akarnák torpedózni az eseményt el lehet nekik mondani hogy lehet részt venni és veletek örülni, de távol is lehet maradni az eseménytől ha nem bírják lelkileg. Majd ők eldöntik.

Amúgy ha előtte cirkuszolnának is, lehet hogy a kiváncsiságuk és a rossz májuk odavinné őket hogy legyen mit kibeszélni és ócsárolni. Én mondjuk a ti helyetekben elutaznék kettesben egy egzotikus utazásra ahova megszervezném az esküvőt is. Hazajőve honosítanám a kint szerzett papírokat és a videót és fotókat bemutatnám nekik. Ott fölfordulna a gyomruk, mert látnák hogy esélyük sem volt keresztbe tenni nektek.

2015. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Én a helyedben lemondanék az esküvőről. 12 éve együtt vagytok, már nem a papíron fog múlni.

Természetesen lehet így is esküvőt tartani, de a párodnak biztos nem esne jól így ez az egész, a tüske mindig megmaradna és ezáltal te sem éreznéd olyan jól magad.

2015. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
5-ös vagyok. Ezért ne házasodjanak össze? Akkor már el is érnék a céljukat.
2015. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
12 éve együtt vannak. Tényleg azon az egy napon múlna, hogy elérték-e a céljukat az anyósék?
2015. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!