Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek után miért van felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után miért van felháborodva a menyasszony, hogy a vőlegénye lemondta az esküvőt és kidobta?

Figyelt kérdés
A bátyámnak ezen a héten lett volna az esküvője, de elmaradt, mert a menyasszonya hűtlen volt a leánybúcsún. A legény- és leánybúcsú egy héttel az esküvő előtt volt, ugyanazon az estén. A bátyám legénybúcsúja abból állt, hogy bowlingoztunk, utána meg beültünk egy kocsmába sörözni, semmilyen hiányos öltözékű nő nem volt. A leánybúcsúról viszont két olyan fénykép is kiszivárgott másnap amelyek miatt gondolom minden épeszű vőlegény lemondaná az esküvőt. Az egyik képen a menyasszony a kezében tartja a vetkőzős fiú farkát, míg a másik képen pedig a szájában pózol vele! A bátyám lemondta az esküvőt, a meghívottakat körbetelefonálta az eseményekről, az eljegyzést is felbontotta, szakított a csajjal és ki is rakta a lakásából (a lakás teljes egészében a bátyámé a berendezésekkel együtt, a nő csak a ruháit meg néhány használati tárgyát hozta). Viszont mindezek után még a csajnak áll feljebb, fel van háborodva a szakítás miatt és elhordta mindennek a bátyámat! Váltig azt mondja, hogy amit tett az nem megcsalás, hogy ő csak vagánykodni akart a barátnői előtt, meg csak néhány másodpercre vette a szájába és nem jelentett semmit se számára az a farok, meg egy kicsit ittas is volt, meg amúgy is leánybúcsú volt és olyankor ez nem számít megcsalásnak és hasonló kifogások. Kíváncsi vagyok, hogy a csaj hogy reagált volna fordított esetben, ha mondjuk a bátyám egy sztriptíztáncosnő pináját nyalogatta volna? Akkor is azt hajtogatná, hogy az ilyesmi nem megcsalás?

2014. nov. 28. 18:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
78%
Hát úgy látszik ennek a vőlegénynek is az oltár előtt kellett volna bejelenteni a szakítást, a képeket kivetítve a násznép fölé, hogy ne legyen ekkora arca az ex-menyasszonynak.
2014. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
2014. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
Pfú ez kemény.Én nő vagyok, de egyetértek a vőlegénnyel.Igaza volt én is kidobtam volna ezt a szutykot.Nem normális dolog szerintem és nem kéne az italra fogni.
2014. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
16%
Én is kidobtam volna...a nők nagy része ilyen,ez van.
2014. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

2-es

Nem kamu, a legénybúcsú meg leánybúcsú múlt hét csütörtökön volt, az esküvő tegnap lett volna.

2014. nov. 28. 18:39
 6/44 anonim ***** válasza:
85%
Minek akartak egyáltalán összeházasodni? Egy olyan pár, akik azt sem tudják hogy bulin hogyan viselkedik a másik.
2014. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
72%
Nem a nõk nagy része ilyen, a pi.csàk nagy része nõ sajnos....A Nõ nem viselkedik îgy, még vagànykodàs miatt se. Amúgy meg, itt olvastam valamelyik nap, hogy nincs kìnàlat kereslet nélkül....a férfiak keze (is) benne van a nõi nem elfajzàsàban...
2014. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

4-es

Nem hinném, hogy a nők nagy része ilyen. Eddig az ismeretségi körben nem volt olyan leánybúcsú ahol vetkőzős fiúk lettek volna (meg olyan legénybúcsú sem ahol sztriptíztáncosnők lettek volna). A leánybúcsún is kiakadtak azok a nők akik a bátyám ismeretségi köréből származnak, az egyikük mutatta ezeket a képeket a bátyámnak, mert nem akarta, hogy a bátyám egy ilyen nővel házasodjon össze.

2014. nov. 28. 18:45
 9/44 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek ha szabad tudni?
2014. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

9-es

A bátyám 29, az (ex)menyasszony 25. Eddig semmi jelét nem mutatta annak, hogy ő ilyen lenne. Legalább fény derült az igazi énjére még az esküvő előtt.

2014. nov. 28. 18:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!