Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elrontották a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontották a menyasszonyi ruhámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Varratom a ruhámat és igazából már kész is van, de a probléma az, hogy a ruhám aljára (teljesen szatén ruha) csipkét is varrattam olyan felfelé ívelő, szimmetrikus háromszög formában. A háromszög alagzat csúcsa a köldökömmel egy vonalban kellene, hogy legyen, de ha jól megnézem, láthatóan el van csúszva kb 3 centivel balra. Leszedni, kijavítani már nem lehet, mert meglátszana a helye. Újat már nincs idő varratni és ettől eltekintve nagyon szép ruha, nem akarnám lecserélni. Szerintetek fogja azt bárki is figyelni, hogy mértanilag teljesen rendben van-e? A barátnőmel néztük, ő észre se vette, csak én.
2015. ápr. 13. 11:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
ha nem emeled ki másoknak, hogy te azt nem oda képzelted, szerintem nem fogják észrevenni :)
2015. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Biztos nem fogok senkinek se szólni, hogy "nézd, ezt rosszul varrták fel" :) de sajnos elég egyértelmű, hogy annak nem úgy és nem ott kellene lennie :(
2015. ápr. 13. 11:31
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz képet küldeni róla úgy hogy rajtad van? Így látatlanban én a helyére tenném a háromszög alakzatot és a varrást eltakarnám valamivel, és a másik oldalon is szimetrikusan. Talán swarovski kristályokat tennék elszórva a két oldalára. De jó lenne látni hogy néz ki az említett rész.
2015. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem is volt hasonló problémám, túl fodrosnak találtam a szoknya alját, de képen egyáltalán nem úhy tűnik,sőt nagyon szép. Ha nm fogod mondani hogy figyljék,senki nem fogja észrevenni.
2015. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Próbáltam elképzelni és szerintem én észrevenném,mert nagyon aprólékosan meg szoktam nézni egy menyasszonyi ruhát :D. Nem lehet a ruha alját,tehát a szoknyrészt derékban elfordítani,hogy oda essen a csúcsa? Vagy nem lehet valami díszt utólag odavarrni,akár csipkevirágot vagy valami köveset,hogy fedje azt a részt? Vagy csipkéből egy szalag a derekadra.
2015. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Utolsó ötleteit tartom a legjobbnak, én is arra gondoltam, hogy a ruha mértani közepére kerüljön valami még plusszba: csipke, vagy virág, vagy valami...

Egyébként a kezedben lévő csokor is el fogja terelni a figyelmet..

2015. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Sajnos képet nem tudok mutatni, mert a ruha még a varrónőnél van, lefényképezni pedig én nem tudtam, mert a telóm lemerült, a barátnőm lefotózta, de nem látszik rajta egyáltalán, amiről szó van. Én is a szoknya elforgatására gondoltam, de nem lehet, mert derékban az is szimmetrikusan ráncolt, ráadásul a derakán is van csipke, meg strasszok, így akkor azt is szét kéne bontani teljesen. Ha megszakadok, akkor se látok semmi megoldást, hogy hogyan lehetne kiigazítani. Nagyon haragszok a varrónőre, ezt nem is értem, hogy hogyan tudta így elrontani... Én is azt kértem, hogy rakjon még rá egy csomó strasszt elszórtan, hogy a tündöklés elvegye róla a figyelmet, de attól is tartok, hogy attól meg még jobban fog látszódni :(
2015. ápr. 13. 11:41
 8/29 A kérdező kommentje:
Egyébként annyi a szerencsém, hogy az abroncsos ruhában nagyon nehezen tudok táncolni, ezért (és az augusztusi hőség miatt is) varrattam egy egyszerűbb, koktélruha fazonút is, aztán majd abban leszek vacsi után, szóval nem kell majd egész este arccal a falnak tapadva közlekednem, hogy ne vegyék észre... :(
2015. ápr. 13. 11:45
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szr ügy... sajnállak :/


De én nem zsúfolnám tele a szoknyarészt plussz strasszokkal, mert sokkal feltűnőbbé teheted, inkább tennék valami szép övet a derékra, vagy vastagabb - de stílusban passzoló - "szalagot", hogy fedje a háromszög csúcsát.


Úgy nézne úgy ki, mintha a "szalagból" indulna ki a két lefutó csipkerész.

2015. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogják észrevenni, a fotókon próbálj nem szemből állni és esetleg takard a csokorral ha téged nagyon zavar. Ott élőben nem azt fogják nézni, az tuti, én legalábbis még körülbelül sem tudnám leírni, milyen ruha volt a menyasszonyon a legutóbbi esküvőn, még arra sem emlékszem ujjatlan vagy nem. :)
2015. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!