Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit gondolnátok a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a menyasszonyról?

Figyelt kérdés
...ha a menyasszony a ruháját maga készítené és a ruha alapvetően szép lenne, de egy cipit azért az is látszana, hogy nem tökéletes, mint egy bolti. Gondolkodom rajta, hogy szívesen megcsinálnám a ruhámat. Ügyesen varrok, de azért nem lenne olyan tökéletes, mint egy bolti. Égőnek gondolnátok a menyasszonyt? Kiröhögnétek? Mit gondolnátok a ruhájáról? Meg úgy eleve arról, hogy ő csinálta?

2015. márc. 25. 21:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy égő. Sot! En inkabb büszke lennék ra es irigy amiért ilyen ügyes! Egyebkent ha egyszerűbb ruhát választasz akkor lehet fel se fog tűnni senkinek hogy nem bolti.
2015. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Én csupán jót gondolnék róla. Megvarrta a saját esküvői ruháját, szerintem ez dicséretre méltó. :) Mármint, legtöbben egy gyönyörű ruhát akarnak, de Te megvarrod, nem lesz tökéletes, de a Te munkád! :)
2015. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Inkább azt kérdezd meg, hogy milyen ember az aki olyanokat hív meg az esküvőjére akik 'kiröhögik', 'égőnek találják' vagy megjegyzéseket tesz a ruhájára.

Akinek nem tetszik a ruha mehet haza, ez ennyire egyszerű.

2015. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolnék róla. Gondolom vannak már ruhák, amiket varrtál. Gondolom látták is azokat rajtad. Ugyanazt szólnák, mint a többi ruhádhoz.

Ha ügyesen varrsz, akkor hajrá. ;)

2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Na, egyre jobban megjön hozzá a kedvem :) köszönöm nektek! :)

Természetesen nem gondolom olyannak a meghívottakat, hogy kiröhögnének bármiért is, de azért sose lehet tudni, hogy legbelül mit gondolnak az emberek. Én se röhögnék ki senkit, még akkor se, ha ronda lenne a ruha. Inkább kicsit bennem van a félsz, hogy mit fognak valójában szólni hozzá az emberek. No meg rengeteg ruhát megnéztem már képen és amik tetszenek, azokat biztosan nem lennék képes megcsinálni, de találtam egy olyat, ami ugyan nem az álomruha, de kinézem magamból, hogy 90%os tökéletességgel le tudom másolni. Tényleg nem olyan, mint amilyet elképzeltem magamnak, de úgy álomruha tud lenni számomra, hogy benne van az a plusz, hogy azt én csináltam meg :)

2015. márc. 25. 21:17
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak: olyan ruhát ami mindenkinek tetszik sem venni, sem varrni nem tudsz. Az a lényeg, hogy neked és a párodnak tetsszen, más meg gondolhat azt amit akar, úgysem számít.
2015. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem számít, h én mit gondolok, mert az Ő esküvője.

De nálam erős szimpátiát váltana ki. Sosem értettem azokat az embereket, akik több száz ezret kifizetnek egy menyasszonyi ruháért. Pláne, hogy csak aznap viselik. Aki saját maga varrja, nyilván nem akkor talál valamit szépnek, vagy értékesnek, ha sokba került.

És biztos vagyok benne, hogy nagyon szép lesz.

2015. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Én tuti irigy lennék. :)))

Nem is csak a spórolás miatt, hanem a tehetséged, az ötlet és a ruhád egyedisége miatt. Mert így biztosan egyedülállóan gyönyörű leszel, a szó legpozitívabb értelmében. :)

2015. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igen, egy részt engem is az árak háborítanak fel. Az ázsia centerben néztem először és döbbenten láttam, hogy 130-nál kezdődnek a kínai ruhák... Persze, ilyenkor röpködnek a 100ezrek, meg nem sajnálja magától az ember, de akkor is sok. Bérelni nem szeretnék, így ha sajátot akarok, akkor csak így tudok rajta spórolni, ha én varrom. Mégis az anyagiakon túl leginkább az ösztönöz, hogy ennek a ruhának így eszmei értéke lesz :)

Tudom, hogy nem lehet olyat csinálni/venni, ami mindenkinek tetszik. Meg amúgy is, csak a vőlegénynek kell igazán tetszenie :)

2015. márc. 25. 21:36
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekem valahogy olyannak tűnik a kép mint amikor maguk csinálják meg a gyűrűt.

Ha van hozzá tehetséged, segítséged akkor szerintem bátran belevághatsz.

2015. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!