Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csináltatni szeretném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatni szeretném az menyasszonyi ruhámat. Szerintetek mire számíthatok? Mármint pénzben? Mennyire lesz drága?

Figyelt kérdés
Azért akarom inkább csináltatni mert félek hogy a béreltnek baja lesz ( leeszem, elszakad stb) és minden kölcsönzőnél azt olvasom hogy nagyon sok pénzt kell fizetni ha "megrongálom" a ruhát. Esetleg valakinek megbízható varrónője lenne? Árat ha lehet mindenképp írjatok.
2015. ápr. 9. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy? Hol keresel jó varrónőt?

Szerintem egyébként árban nem jársz jobban mintha kölcsönöznél vagy vásárolnál egy olyat ami tetszik neked.

A csipke métere a legdrágább. Nagyon meg tudja dobni a ruha árát ha csipkéből is varratod.

Érdemes szétnézni vaterán és hasonló felületeken hogy hátha árulnak olyan ruhát számodra megfelelő áron amilyet elképzeltél. Sok menyasszony az esküvő után alig várja hogy eladja, hiszen csak a helyet foglalja.

2015. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de van egy ruha amibe nagyon beleszerettem és mindenképpen pontosan azt szeretném.

Veszprém és környékén nézelődnék de Pest még belefér :)

2015. ápr. 9. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hol csináltatod. Mennyit szánsz rá?Mert akkor esetleg tudok ötletet adni.
2015. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Függ a ruhától is milyen és mennyi anyag kell bele,ismerősöm most csináltatott ,nem is kellett sok anyag hozzá,de még ígyis csak a anyag 100ezer forintba került.
2015. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én kölcsönzöm kérdeztem erről a tulajt, azt mondta nyugodtan érezzem jól magam benne, semmi probléma, de ha tüllt választottam volna akkor azért mondta volna arra azért picit figyeljek oda, de szó se esett ilyenről hogy fizetnem kéne.
2015. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

[link]

Ő arrafelé van. Részleteket nem tudok én csak csodálom a munkáit :-)

Egy kérdést megér szerintem.

2015. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kucsák Piroska (Bp.) :) facebookon Esküvőműhely :)
2015. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van képed a ruháról amit szeretnél varratni? Ha látnánk szerintem többet tudnánk mondani.

Én vettem egy ruhát használtan és azt alakítottuk át, így 50E-ből kijött.

2015. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Páromét varrattuk. Egy 2012 őszi Vera Wang modell volt az elképzelés. Gyönyörűre sikerült. kb. 180.000 Ft-ba került. Ha azt nézed, hogy 150 alatt bérelni is csak nehezen tudsz amit veszel az meg olyan is akkor nem sok. Ha írsz egy privátot, megadom a varrónő elérhetőségeit.
2015. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


100 körül vannak vételre a ruhák, 60%-a a bérlés. De ha nem találsz olyat ami tetszik, meg is varrják neked kép alapján.

2015. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!