Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adtatok Esküvői köszönetaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtatok Esküvői köszönetajándéknak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 22:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt semmi. Szerintem nem szükséges. Mi szóban köszöntük meg, hogy eljöttek.
2015. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
2 napja találkoztam az esküvőszervezőmmel aki mondta, én sem hallottam még róla, de gondoltam megkérdezem :)
2015. ápr. 14. 09:36
 13/24 anonim ***** válasza:

nyilván ezzel is csak még több pénzt akar legombolni rólad.

az emberek kis része tartogat egyébként kacatokat otthon: ha sok pénzből csináltatsz valami kis hülyeséget, az nagy eséllyel a kukában landol.

szóval valószínűleg tök fölösleges. inkább nekik kéne megköszönniük, hogy meghívtad őket.

2015. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen.

Kaptak süticsomagot távozáskor, meg 2 fényképet, amikor elkészültek.

Egyébként az ültetőkártyákat sokan elvitték. SK csináltuk őket és nagyon szépek lettek.

2015. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Czipó Éva ***** válasza:

Esküvői köszönőajándéknak apróságot szoktak adni az ifjú házasok, pl. cukrozott mandulát, bonbont, pici csupor mézet vagy lekvárt, kis üveg pálinkát, hűtőmágnest, stb.


A hagyománya még az ókori Rómából ered, szerintem nagyon kedves dolog lehet, legfőképpen, ha a pár maga készíti ezeket az ajándékokat. De természetesen, ha nem szeretnéd nem kell adni, a vendégeid így is nagyon jól fogják magukat érezni.

2015. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szóval ajándékkal megköszönni a részvételt és az ajándékot.


Ezt követi majd, hogy a vendégek megköszönik a köszönőajándékot, amit az ajándékért kaptak...

2015. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
1 doboz sütit és egy képet rólunk. Feleslegesnek tartom a köszönőajándékokat. Te meghívtad, megvendégelted őket, ők ezt megköszönik nászajándékkal, te már nem kell megint megköszönd.
2015. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mi egyik esküvőn se kaptunk ilyet. Csak sütit csomagoltak, de az hasznosabb, mint a kacatok, ami ehető, legalább elfogy :D


Párom volt egy esküvőn sok éve, ott a feles pohár volt az ültetőkártya és azon volt a vendégek neve. Azt hozták el. Az mondjuk jópofa és újrahasznosítható :D

2015. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kellett lepontozni, azert mert a kerdesre valaszoltam frocsoges es a kerdezo leminositese helyett. Fillereskedo, besavanyodott prolik.
2015. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi csokit...leszedjük a papírját és rányomtatjuk mindenkinek a nevét, így ez lesz az "ültetőkártya" is egyben. :)
2015. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!