Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen köszönő ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen köszönő ajándékot adtatok a vendégeknek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 14:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Mi az a köszönő ajándék?
2013. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Ahol legutóbb voltunk esküvőn, ott egy mézeskalács szívet adtak mindenkinek benne a menyasszony és vőlegény keresztnevének kezdőbetűje.
2013. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönetajándék = apró csekélység a vendégeknek amit pl mindenki tányérjára teszel egyet, pl csoki "köszönjük, hogy eljöttetek" stb felirattal.
2013. szept. 19. 15:04
 4/25 anonim ***** válasza:
Én hűtőmágnest kaptam, rajta ők voltak az esküvői ruhájukban lefotózva. Azóta is kint van a hűtőmön, mert nagyon szeretem őket.
2013. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Ahol legutóbb voltunk, pontosan ilyen csoki volt. Jobban örültem neki, mint egy porfogónak. Megettük, fincsi volt. A papírját emlékbe meg lehet tartani, ha szép, vagy hörcsög-típusú az ember. :) De kaptunk már mézeskalácsot, bort(a bor még nem lett felbontva, de az a házasság már igen).
2013. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Mi is gondolkoztunk a hűtőmágnesen, de kb eddig ennyi :)

Csokit és ehhez hasonló megehető dolgot nem akarunk, hanem valami olyat amire ha pár év múlva ránéznek tudják, hogy kiktől kapták.

2013. szept. 19. 15:13
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
2. vagyok. Mi mondjuk az ilyen díszes mézeskalácsot nem szoktuk megenni, de most jut eszembe hogy ezen az esküvőn volt egy poháralátét, ami egyben a névkártya is volt és ezen a poháralátéten volt 3 kis kép a párról.
2013. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Mi feles poharat adtunk, amit megfestettünk üvegfestékkel.


A ygerekeknek pedig nemezből csináltam kismalacot, mert a tortán nászpár helyett két kismalac volt esküvői díszben

2013. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

Mini, saját főzésű lekvár lesz.


[link]


Vagy mini virágcserép:

[link]


Vagy ha ezek nem jönnek be, ilyen kis tasakokban szoktak adni mandulát, bon-bonokat stb:

[link]

2013. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
5 szem cukros mandulát díszcsomagolásban, rajra egy szalaggal, amin a nevünk és az esküvő dátuma volt. Ez a klasszikus köszönő ajándék, mindegyik mandula jelképez valamit, de hogy mit, arra már nem emlékszem.
2013. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!