Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adtatok Esküvői köszönetaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtatok Esküvői köszönetajándéknak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 22:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

mi sem adunk semmit... ez néhány éve jöhetett divatba, még egy valami, amiért fizetni kell és úgyse tetszik senkinek...


csak egyszer egy olyan esküvőn találkoztam vele, ahol az egyik fél amerikai volt, kaptunk 2-3 szotyimagot meg egy kulcstartót, ami nem is volt szép :D

2015. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Már leírtam egy másik ilyen kérdéshez is, de hátha neked is segítek vele: férfiaknak gyomorkeserűt mini díszüvegben, nőknek mini legyezőt, gyerekeknek buborékfújót.
2015. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Lusty ***** válasza:
Én nem szeretnék rá túl sokat költeni, így vagy édességet vagy saját készítésű mézeskalácsot szeretnék.
2015. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy picit késő, de nálunk Erdélyben mikor az emberek távoznak egy papírtasakba kisebb tortát (vagy süteményt) és bort (vagy pálinka, vagy sört) ajándékoznak. :)
2015. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!