Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tudnánk a családdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk a családdal megértetni a problémánkat az esküvőnkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos a kérdésem eléggé megosztó lehet, tanácsra lenne szükségem.

Július végén lesz az esküvőnk a probléma pedig a vőlegényem testvérének a 3 gyerekéről szól.

Sajnos mérhetetlenül rosszak, nem fogadnak szót senkinek és a szüleiket sem igazán érdekli (5, 7, 11 évesek).

Igazából egy születésnapi ebéd alkalmával sem tudnak nyugton maradni, mindig kiabálnak. Ott ez nem is lenne gond.

A testvérnek és a párjának elmondtuk, hogy nagyon szívesen látjuk őket, de a gyerekeket ne hozzák. Persze ezt kedvesebben, burkoltabban megfogalmazva mondtuk el.

Hát rögtön jött a mindennek elhordás, hogy szemetek vagyunk.

Nem érzem ezt annak, sajnálom ha ő nem tudja bevallani saját magának sem, hogy a gyerkőcök neveletlenek. Én pedig az esküvőmön nem szeretnék ezzel foglalkozni, és ezen mérgelődni, hogy mit törnek-zúznak.

Most már egy hete nem beszéltünk velük, de folyamatosan csak hallom vissza, hogy szidnak minket és már eléggé kezd zavarni.

Mit gondoltok, hogy tudnánk velük megbeszélni ezt? Vagy hagyjuk inkább addig csak megbékélnek?



2015. ápr. 15. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
23%

Más gyerek sem MEGY? Mert akkor lehet mondani, hogy tetszik, nem tetszik, ez egy gyerek mentes esküvő, két lehetőség van, jönni gyerek nélkül, vagy nem jönni. Ha viszont csak az ő gyerekeik nem mehetnek, az kimondottan gáz.

Mellesleg az első esetben ezt már a meghivon is fel kell tüntetni és el kell fogadni, hogy emiatt bizony lesz olyan, aki megharqgszik és olyan is, ki emiatt el se megy

2015. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogyha amúgy más gyerekek is lesznek kicsit hülyén jön ki, hogy az övék azért ne jöjjenek mert rosszak.

Már megsértődtek, számíthatsz rá, hogy ezt nem fogják elfelejteni.

Szerintem ha a gyerekek nem mehetnek sanszos, ők sem fognak.

2015. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
20%

Ezt nem lehet megbeszélni sehogy.

Akármennyire is rossz a gyerekem, ha valahol őt nem látják szívesen, akkor oda én sem megyek.

2015. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek, én se akartam ilyesmivel foglalkozni az esküvőmön. De abban igaza van az előttem szólóknak, hogy ne szemezgess. Vagy az összes gyerek vagy egy se.
2015. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
MEgértem, hogy nem szeretnél ezzel foglalkozni, de való igaz...mindent vagy semmit. Ezt pedig biztosan rossz hallani egy szülőnek, hogy nem látják szívesen a gyereküket, függetlenül attól hogy mennyire rosszak.
2015. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

A család és baráti körben ők az egyedüli kis gyermekesek, így csak ők lennének.

A többieknek már vagy nagyobb(jelen esetben egy olyan házaspár jön, de ott a leányzó már 20 éves tehát nem számít gyermeknek, és neki külön meghívó lett küldve) vagy még nincs gyerkőc.

2015. ápr. 15. 13:09
 7/64 anonim ***** válasza:
67%
Pedig milyen vicces lenne egy kis "reality check" a szülőknek, mint a Mikulás listáján, fel lenne sorolva, hogy ők a jó gyerekek, őket meg nagyon elcsesztétek.
2015. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
55%

Ha az én esküvőmre hoztak volna vásott rossz gyereket, az sem zavart volna, mert nem attól volt tökéletes, hogy minden tökéletesen sikerült, hanem attól, hogy mi ketten házasodtunk. Nálunk is voltak gyerekek, sőt egy 2 hónapos baba is, akit ki is kellett vinnia szertartásról, de egyáltalán nem zavart. Ha bármit csináltak volna, pl. randalíroztak volna, akkor mosolyogtunk volna rajta.


Megértem a tesódékat, hogy rosszul esett nekik. Ez a ti esküvőtök, olyan legyen, amilyennek ti szeretnétek, de ahhoz nekik is joguk van, hogy ez rosszul essen nekik, ahogy neked is ahhoz, hogy megkérd őket, hogy ne hozzák a gyerekeket.

2015. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
69%
Hűha! Egyre haszontalanabb a válaszom.
2015. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Igen, vannak gyerekek akik randalíroznak és jót mosolyog rajta az ember.

De ők nem olyan gyerekek.A tevékenykedésükön nem mosolyog az ember hanem inkább csak őrjöngeni tudna.

Konkrét példa, anyósom nagyon szereti és gyűjti a porcelán tányérokat nevet nem szeretnék írni. Karácsonyra ilyet kapott ajándékba, kivette a dobozból megcsodálta majd kisgyerkőc nagy viccelődve kiverte a kezéből ami darabokra tört. És utána marha jót nevettek rajta, beleértve a szülőket is.

És ezen kívül sok más ilyen dolog van.

Nem szeretném az esküvőmön, hogy bárkit is zavarjanak mert a szülők nem látják be ezt és nem nevelik őket.

De sajnos a kérdésemre nem igazán kapok választ.

2015. ápr. 15. 13:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!