Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet így esküvőn táncolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így esküvőn táncolni?

Figyelt kérdés
Ha a menyasszony és a vőlegény magassága közt jelentős(pl 30-40 cm) különbség van. Elméleti a kérdés, de érdekelne, hogy ilyenkor mi van.
2015. ápr. 19. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne, táncolnak úgy. A szeretetet nem centibe mérik:D Táncolnak, ahogy tudnak:D
2015. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom, csak a nő nem éri fel a férfit se és egy kicsit komikus helyzeteket szül egy ilyen helyzet. amivel megint nincs baj, csak azért tud problémát jelenteni
2015. ápr. 19. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
30-40 centi azért nem annyira durva. A csaj simán eléri a férfi vállát, ha nem, akkor lejjebb fogja meg a karját és kész, egymás kezét meg megtudják fogni. Szerintem egyáltalán nem olyan problémás ez. Ha az élet más területein feltalálják magukat együtt, akkor ez sem okozhat problémát.
2015. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez legyen a legnagyobb problémájuk. Másrészről, ha ekkora "bajt" sem tudnak áthidalni, akkor inkább ne is házasodjanak.


Gondolom nem versenytáncos minőségben akarnak táncolni, a tinglitanglihoz meg tökmindegy ki milyen magas.

2015. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
A nő felvehet egy 10-15 centis magassarkút és máris jobban néz ki.
2015. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a felesegem is 25 centivel alacsonyabb, megsem okozott gondot.
2015. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 40 centivel alacsonyabb vagyok páromnál, mi nem táncolunk nyitótáncot (se), de nem emiatt... :) egyszerűen csak nem szeretünk táncolni... de szerintem ha akarnánk, nem zavarna minket.
2015. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gimnáziumi szalagavatón keringőzött együtt az évfolyam legalacsonyabb lánya (~150cm), az egyik legmagasabb sráccal (~190cm). Aranyosak voltak, simán tudtak együtt táncolni.
2015. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 149 cm vagyok, a férjem 193. Ha jól számolom, ez 44 cm. Mi táncoltunk, akkor és ott nem is érdekelt, vicces volt :)
2015. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 160, párom 190. Na és?


Megszoktuk már, hogy a hétköznapokban is felnézek rá, és nekem már az lenne fura, ha nem így lenne. Őt szeretem, ekkorának szeretem, ahogy ő is engem. Amikor összejöttünk, kaptunk is megjegyzéseket, hogy nem illünk össze. Ehhez képest az elmúlt öt évben nulla darab veszekedés, a másiknak címzett csúnya szó vagy harag nem fordult elő. Nem ezen múlik.


A táncra visszatérve: mint írtam ,megszoktuk a különbséget, tehát már ölelésnél is "kézre állunk" egymásnak, táncolni is simán tudunk. A karomat azért fel tudom emelni, a kezem a vállára teszem, a másik kezem megfogja, aztán hadd szóljon! :)


Amúgy filmekben tök vicces, hogy a jelenettől függően néha változik a szereplők magassága: amikor összejönnek vagy elered az eső, a csajt olyan kicsire veszik, hogy el tud bújni a pasi mellkasán a kabátban, de mondjuk az esküvői táncon már közel egymagasak... :D

2015. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!