Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyibe kerül az orvosifém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyibe kerül az orvosifém (nemesacél) jegygyűrü párban?

Figyelt kérdés
Tud valaki viszonylag olcsón?
2010. febr. 22. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Arany és ezüst jegygyűrűk is vannak 4-8 ezer forintért, acélgyűrűk is vannak 1-4 ezres árkategóriában, de elég sok helyen lehet kapni és csináltatni őket. Google-be írd be, hogy nemesacél jegygyűrű, vagy gyűrűkészíttetés, hátha kihoz valami jobb ajánlatot.

Esetleg nem túl konzervatív ékszerészhez vagy ötvöshöz érdemes elmenned megkérdezni. Biztos szívesen segít, vagy ajánl valakit.

2010. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kénytelen vagyok nemesacélt az alergiám miatt, és azért kérdeztem az elfogadtható árat, mert egy helyet találtam ahol kimondottan jegygyűrük vannak és ott 50-60e Ft, ha meg nem jegy gyűrű akkor nagyon olcsó csak nincs párban és nem mellesleg gyönyörüek.

Nem szeretnénk töb tíz ezreket gyűrüre költeni, mert azon semmi nem múlik! :)

Még egyszer köszönöm.Lehet hogy ékszerész lesz a vége!

2010. febr. 23. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet néztem mert ez tetszik, találtam egy ötvöst, aki kb. 60ezerért csinálja meg a párt, mivel az anyag szinte fillérekért van ez a munkadíj, ezért olyat kérsz, amit akarsz. Állítólag nem könnyű dolgozni vele és nem sokan vállalják. Bár, a 60ezer az több tízezer forint.
2010. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én voltam az első, és most hogy olvasom, milyen árakat írtatok, igazából megdöbbentem, mert ha nem budapesti árakat nézek, hanem tényleg régebbi ékszerészekét és ötvösökét, akik foglalkoznak ilyesmivel, akkor nagyon korrekt árakat látok, igaz, hogy én Szegeden tájékozódom elsősorban, de biztos vagyok benne, hogy egy kis kereséssel találni fogsz jó áron dolgozó ékszerészt bárhol. :)
2010. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!Az utolsó válszolótól kérdezném, hogy ha olyan hely környékén jársz, vagy ismersz ékszerézt megtudnád kérdezni hogy kb. menyi lenne megcsináltatni, vagy a már előre gyártott kész menyibe kerül?Mert bár Pestmegyében élek, de lehet hogy olcsób lenne még utazással együttis szegeden mint itt pesten.

Előre is köszönöm!

2010. febr. 23. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ígérek semmit, de ha olyan helyen járok, érdeklődni fogok! :)
2010. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!