Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik, hogy a nemesacél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a nemesacél karikagyűrűk ilyen olcsók?

Figyelt kérdés
3000 ft-ért láttam (egy db persze).Mi a véleményetek a nemesacél gyűrűkről?
2011. okt. 11. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Függönykarikának jó lehet, de ékszernek.. már bocs. Bizsunak jó lehet, persze, de másra nem.
2011. okt. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akinek nincs sok pénze,annak megfelel. Mivel nem nemesfém,azért ilyen olcsó.
2011. okt. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy páran azt írták,hogy tartósabb mint az arany.Azért kérdeztem.
2011. okt. 11. 06:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik! Mi is nemesacélt fogunk venni, mert sokkal jobban bírja. Voltunk több ékszerüzletbe és mindenhol azt mondták, hogy ez bírja a legtovább.

Másrészről a párom, munkájából kifolyólag néha pakol ablakokat, parkettát és nem szeretném, hogy a több százezerért vett gyűrű egy hét után megadja magát.

Nem az számít miből van, hanem hogy mit képvisel.

2011. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 5-10000-ért láttam, és igenis létezik NEMESacél, ami nem való függönykarikának, csak éppen nincs mesterségesen az egekben tartva az ára.

Én is a nemesacél mellett voksolok amúgy, mivel alig 1 árnyalattal tér el színben a fehéraranytól és mert sokkal tartósabb. Meg sajnálnék ennyi pénzt kiadni ékszerre. Inkább beleteszem a maradék 80.000 forintot a nászútba.

2011. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nemesacél karikagyűrűnk van. 9000 Ft volt a kettő együtt,mert gravíroztattuk. Benne a nevünk,évfordulónk dátuma. Sokkal jobb mint az arany, szerintem. Ízlések és pofonok, mi mind a ketten ennél voksoltunk,és nem bántuk meg.
2011. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jersey-69 ***** válasza:
Nekünk összesen 10.000 ft volt a nemesacél karikagyűrű pár. Sajnos nikkelallergiám van, ezért nálam szóba sem jöhet az arany, ezüst, bizsu, ezért döntöttünk emellett. Tényleg olcsók, de persze nemesacélból is lehet találni 35-40 ezres darabokat, köveset, gyönyörűek. Én speciel nagyon szeretem, strapabíró és még mutatós is. Szerintem egy gyűrűre nem feltétlenül kell vagyonokat költeni. :)
2011. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!