Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (hosszú)

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés lesz, csak érdekel egy külsős válasza is.

Jövőre lesz az eskküvőnk (párom 25éves én 21), az esküvőt mi fizetjük és anyukám és a párja, mondta, hogy segítenek lakás ügyben ( a nővéremnek vettek egy lakást) , viszont nekünk visszakéne fizetni. De a anyukám párja mondta, mert az ő fiának és feleségének lesz gyermeke, nem is mondta inkább célzott. Hogy ha nállunk is jönne a baba, segítenének egyből mindenben, gyorsan találnánk egy lakást stb stb.

Tudom, hogy fiatal vagyok (4éve vagyunk együtt) de én megtaláltam benne az a férfit akit kerestem.

Szóval Ti mit gondoltok? Sokan mondják, hogy fura ha a nővéremnek vesznek lakást, nekem meg nem...pedig én házasság elött állok( nem mintha ez előny lenne) meg, hogy lehetséges ha terehbe esnék akkor egyből mindent megvennének? Én még korainak érzem, hogy gyerekem legyen és ezzel a párom is egyetért.

Tényleg csak egy véleményt kérnék, hogy ez így hogy lehet? a nővéremnek vesznek lakást, nekünk meg vagy fizetni kell vissza vagy essek teherbe?és akkor egyből kapunk mindent? (most az anyósoméknál lakunk, spórolás miatt, a párom családja nem olyan vagyonos,de így is nagyon sokat segítenek mindenben)



2015. máj. 4. 12:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

a nővérem 25, igen azt tudom hogy más a kapcsolatom az anyukámmal mint a nővéremnek, nekem nem annyira szoros, sőt ha belegondolok semmit nem tud rólam.

de köszönöm a válaszokat :)

2015. máj. 4. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!