Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy év után lánykérés, Auguszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után lánykérés, Augusztusban lagzi. Nem korai?

Figyelt kérdés
Az első perctől fogva együtt élünk,lakás megvan,/félig/,családdal jól kijövünk,és nagyon szeretjük egymást...De mégis nem lehet bajunk a korai házasságból?Vagy ez már az úgy nevezett "ara-para"?:)
2010. febr. 23. 10:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány évesek vagytok? 20-22 évesen még ráértek, de ha harmincasok vagytok, akkor már elég jól ismeritek magatokat talán és egy év egymás megismerésére is elég. Mi is egy év után fogunk házasodni, pedig nem is élünk együtt.
2010. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Most panaszkodsz vagy dicsekszel? Szerintem örülnöd kéne, ha meg nem örülsz, ne menj hozzá.
2010. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sohasem veszekedtünk még...Egy dolog volt de az sem volt komoly...megbeszéltük.Egyébként én 23, Ő pedig 29 éves...nem nagyon találkoztunk még olyan problémával amit ne tudtunk volna megbeszélni...Szóval akkor ne aggódjak.:)köszönöm a válaszokat!!
2010. febr. 23. 12:15
 14/19 anonim ***** válasza:
Ahol egy év alatt egy veszekedés sem volt, ott valamelyik fél nagyon béketűrő. A veszekedések kellenek, persze mértékkel és utána megbeszélve, de a rózsaszínfelhős boldogság nekem mindig gyanús.
2010. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 1.5 hónap után volt lánykérés és rá 3 hónapra esküvő. 10 éve vagyunk együtt és boldogan!
2010. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12.26-tal nem értek egyet. Nekem is volt végigveszekedett kapcsolatom. A mostaniban viszont nem tudok sem haragudni sem veszekedni. Egyszerűen nem esik jól. A problémákat nem csak tányérdobálással lehet megoldani, hanem összebújva meg lehet beszélni. Attól függ, mit hoz ki a kapcsolat az emberből. A jobbik énjét vagy az elviselhetetlent. Régebben nem tudtam, hogy az a jó kapcsolat, amiben fejlődni tudsz (jelzem, nem megváltozni, kifordulni magadból a másik kedvéért).
2010. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
mi semveszekszünk soha, 5 év házasság után :) feszültség-szükségletünket úgy éljük ki, hogy rendszeresen nézünk meccset, de vhogy sosem szurlolunk ugyanannak (pl. tegnap: férjem: barca, én: stuttgart). :) persze, ha a: "les volt!" "dehogy volt..." de, les volt, mit nézel?" típusú párbeszéd annak számít, akkor mégiscsak veszekszünk :):P
2010. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a tányékdobálásos veszekedésre gondoltam, hanem azokra a vitákra, amik előbbre viszik a kapcsolatot. De ha valaki ezt nem tudja megkülönböztetni a tányérdobálástól, arról nem én tehetek...
2010. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
1 év alatt még nincs mit előbbre vinni. megy az magától. akkor még ott van a levegőben a szerelem. az előbbre vivős veszekedések 4-8 év körül kellenek. és fognak is jönni :)
2010. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!