Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a jobb a Saját készítés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusty kérdése:

Melyik a jobb a Saját készítésű meghívó vagy a vásárolt?

Figyelt kérdés
Mi saját magunk készítettük. Remélem, nagy örömet szerzünk majd a családnak. Ha valakinek ötlet kell, szívesen átküldöm majd a mienket.
2015. máj. 6. 12:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
65%
A vásárolt jobbszerintem, sokkal esztétikusabb. Az otthon készítettek minősége sajnos az esetek túlnyomó részében kritikán aluli.
2015. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%
Mi a kérdés? Dicsekedni nem itt kell.
2015. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

A saját készítésű nagyon jó lehet, ha valaki ügyes és szépen tudja kivitelezni. Ha olyanra sikerül, mint egy kisgyerek ovis műve, akkor nem jó ötlet.

Én szívesen megnézem a tiéteket, ha küldesz róla képet.

2015. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ismerős saját kezűleg rajzolt meghivot egyenként mindenkinek. Egyedit és különlegeset szeretett volna. Apró problémák voltak csak: sima nyomtató papírra rajzolt rossz minőségű ceruzával, de ez még elment volna, ha tud rajzolni, de nem tud... Az egész baráti kör rajta röhögött
2015. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
92%
Azokon a házi készítésű meghívókon, amiket eddig láttam, mindegyiken látszott, hogy házi. Nekem jobban tetszik, ha olyan ember készíti, aki ért hozzá. Egyébként a menyasszonyon kívül senkit nem érdekel, szerintem még a vőlegényt se. A vendégek nagy része lazán kidobja.
2015. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem jó lehet a házi, sima nyomtatott is. Pont azért, mert úgysem érdekel senkit sem, és kidobják.

Az meg plusz pont, ha még röhögni is lehet rajta :)

2015. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Nekünk sima szöveges volt, még egy kép se volt rajta. Vastagabb, színes papírra nyomtattuk ki, és ennyi. Nem volt túlcsicsázva. Ismerőseimnél a fiú biológus, erdei vadakkal foglalkozik, és egy gyönyörű őzet rajzolt, ez a rajz díszítette a meghívókat.


Szerintem akinek van tehetsége, az készítheti maga is, akinek meg nincs de bonyolultabbat akar, vagy ideje nincs, az készíttesse mással.

2015. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
32%
Mármint az ismerőseim meghívóján volt egy őz, de azt is maguk készítették, a miénken meg semmi, csak a szöveg. Ha esetleg félreérthető.
2015. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

A tehetség az relatív, sokszor olyan is z hiszi, hogy van neki, akinek egyáltalán nincs.

Nem mutatod meg a meghivodat, KÉRDEZŐ?

2015. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%

Én házilag készítem, de én grafikusnak tanultam 4 évig, szóval szerintem nem lesz baj.

De nem javasolnám mindenkinek... :)

2015. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!