Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a jobb a Saját készítés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusty kérdése:

Melyik a jobb a Saját készítésű meghívó vagy a vásárolt?

Figyelt kérdés
Mi saját magunk készítettük. Remélem, nagy örömet szerzünk majd a családnak. Ha valakinek ötlet kell, szívesen átküldöm majd a mienket.
2015. máj. 6. 12:19
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is szép.
2015. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
A "Meghívó" felirat mivel készült? Kézzel, vagy nyomtatva van?
2015. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
"Meghívó" feliratú, arany színű kontúrmatricával, mert a bordó papíron semmi nyomtatás nem látszódott.
2015. máj. 7. 14:03
 34/44 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nagyon szép lett, ügyesek vagytok. Én most ültetőkártyákat fogok készíteni.
2015. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
27%

tényleg jó lett!

bár én ezt a bordó+arany színkombinációt nem szeretem. Én valami fiatalosabb színkombinációt választottam volna. Ez inkább egy középiskolai ballagási meghívóra emlékeztet. Kicsit a név félre van nyomtatva és az a szögletes kivágás jobb lenne körívesen (finomabb hatása lenne) Amúgy a maga nemében szép.

2015. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
25%

Jujj. Jobb lett volna vásárolni tényleg...


Sajnos semmi stílusbeli összhang nincs benne, egy giccses maszlag az egész... :(

2015. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy valaki írta, a maga nemében szép. De csak abban. Én ilyen meghívót nem küldtem volna ki, de tény, hogy vannak ennél sokkal csúnyábbak is.
2015. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
A miénk saját tervezésű, de design-os barátunk készítette el, nyomdában lett nyomtatva.
2015. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szép lett a meghívó, az egyetlen, amibe tényleg bele lehet kötni, az az, hogy a neveitek el vannak csúszva a "kivágáshoz", "gallérhoz" képest. Meg a színvilág sem az én stílusom, de nem vagyunk egyformák. Egyébként rengeteg vásárolt meghívót láttam, ami ennél sokkal gagyibban, jellegtelenebbül és/vagy ízléstelenebbül nézett ki.
2015. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Én vintage poszter meghívót készítettem. Én terveztem és hoztam össze, pár órám ráment a szabadidőmből, de nagyon tuti lett. Nyomtatáshoz megkerestem a legolcsóbb helyet, így 150 forint lett darabja. Eredetileg nem én akartam csinálni, de akkoriban itthon még nem volt ez a stílus divat így magyar felirattal vagy nem is lehetett venni, vagy ha volt pár fajta, akkor egy sem tetszett, megcsináltatni meg úgy tudtam volna, hogy több ezerért megtervezik, de ha nem tetszik, akkor még plusz pénz minden alkalom mikor módsítanak rajta, aztán a kész meghívót küldik, szintén sok pénzért nyomtatva. Még a nyomtatási ajánlat is olyan volt, hogy tök ugyan olyan méretben ugyanarra a papírra volt ahol 400 forintért akarták darabját nyomtatni, holott 150-ért is megcsinálták máshol..


De a mi meghívónk nagyon egyszerű volt (mármint a formája, de maga a minta, felirat stb. az nagyon nem) ilyen ragasztgatós, hajtogatós, szalagos témát nem biztos, hogy én csinálnék saját kezűleg. Mire megtervezi az ember, meg összerakja.. Aztán az se biztos, hogy mindig mint sikerül. Mi csak kinyomtattatuk és jónapot semmi dolgunk nem volt vele.

2015. máj. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!