Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a jobb a Saját készítés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusty kérdése:

Melyik a jobb a Saját készítésű meghívó vagy a vásárolt?

Figyelt kérdés
Mi saját magunk készítettük. Remélem, nagy örömet szerzünk majd a családnak. Ha valakinek ötlet kell, szívesen átküldöm majd a mienket.
2015. máj. 6. 12:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább megveszem, mert nem akarom meghívókészítéssel tölteni az időm.
2015. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, van e tehetsége az embernek. Nekem nincs, időm és türelmem sem volt ilyenre, így mi csináltattuk.
2015. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim válasza:
86%

Én láttam már nagyon szépen elkészített házi meghívót.

De én még nem tudtam eldönteni, hogy mi csináljuk vagy rendeljük.

Kedves kérdező elküldenéd nekem a tiedet?

2015. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem csak dicsekedni akartál. Senkit nem érdekel a mintád, aki otthon akar készíteni, az a segítséged nélkül is tud.

Kétlem, hogy ezzel bárkinek örömet szereznél.

2015. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a vásárolt, hacsak nem ez a szakmád, akkor természetesen a saját készítésű is pontosan olyan jó, mint a vásárolt.
2015. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
81%

A saját készítésű jobb akkor, ha tényleg igényes és ötletes. Láttam már tényleg szép sajátot - mondjuk pont nem ez a nagyon elegáns fajta volt, de a pár sem volt olyan, inkább bohókás lett... de jól lettek kiválogatva a fotók, jó minőségű papírra lett nyomtatva stb. Viszont sajnos láttam már igénytelent is - oké, büszke rá a pár, meg sztük ez pont olyan, mint ők, de nekem elég lelombozó tud lenni, ha ízlés sehol (műkristályok, rondán fénylő műorganza/szatén szalagok, csicsás díszítés vagy tök jellegtelen, semmilyen), rossz minőségű papírra van nyomtatva, a betűtípus nem passzol a meghívó stílusához és a papírhoz sem...


Sztem aki nem biztos a saját ízlésében, vagy abban, hogy az elég elegáns, és nincsenek külön extrém kívánságai, hanem csak egy egyszerű, elegáns meghívót szeretne a szokásos szöveggel és díszítéssel, az inkább válasszon vásároltat, abból is lehet már olcsót kapni, ami viszonylag szép is.


Mi egyébként saját magunk fogjuk készíteni. Páromnak elég jó grafikai érzéke van, ami nagy segítség, mert baglyos-színházas meghívót szeretnénk (igen, elég dilisek vagyunk mi is), és azt elég sokba kerülne vásárolt meghívóból kihozni. A színeket meg a színes, vastagabb papírt én fogom hozzá kiválasztani.

2015. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy már írták: a saját akkor jó, ha amellett, hogy szerettek vele elpepecselni, van hozzá tehetségetek is. Tehát nem úgy értve, hogy "suliban egész jól rajzoltam és szerintem kreatív is vagyok, mert már csináltam egy ikebanát", vagy hogy "jó ötleteket láttam a neten". Ha tényleg tudtok szép, igényes, ötletes meghívót készíteni, akkor az nagyon jó a saját.


Komolyabb tehetség, ötlet és kézügyesség hiányában inkább a vásárolt javasolható.

2015. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb dologra igaz, hogy jobb amit szakember készít, mint a házi tákolmányok.

Meg mondjuk az se mindegy, hogy 20 darab kell vagy 200.

2015. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
85%

Én sajátkezűleg csináltam a miénket. Nem vagyok egy dicsekvő típus, de nem mondaná meg róla senki, hogy nem "bolti", mivel munkahelyen volt lehetőségem dombornyomni és jó minőségben, kartonpapírra nyomtatni. A grafika szintén jó, mert grafikus vagyok. - Ilyen háttérrel meg se fordul bennem, hogy ne én csináljam (ültetőkártyákat, menülapot is én fogom tervezni/készíteni)

DE: senkinek nem akarom elvenni a kedvét a kreativitástól, de sajnos tényleg sokan túlbecsülik magukat. Én 2 héttel ezelőtt kaptam rokontól saját készítésű meghívót. Amikor kivettem a borítékból, először reagálni se voltam képes, majd 5 perc múlva elhaló hangon kérdeztem magamtól, hogy "EEEEEEEZZZZZ MEEEEGGGGG MIIII AAAAAA FSSSSSZZZZZZZZ?????????" - ők is nagyon büszkék az alkotásukra. Fel is hívtak, hogy megkaptam-e és hogy mit szólok hozzá, milyen ügyesek. Nyeltem egy nagyot, mielőtt válaszoltam.

Ha a te meghívód szép, akkor gratulálok! Ha küldesz képet, szívesen véleményezem.

2015. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
89%
Ezek után még se meri mutatni :D
2015. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!