Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ténylleg ennyire nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténylleg ennyire nagy probléma h a saját esküvőmön nem lesz pálinkameg tömény ital?

Figyelt kérdés

A ceremónia után csak egy éttermi ebédre hívunk meg kb 20főt,ésennyi,nem lesz lagzi!Ezt mindenki tudja.Viszont pár ember kiakadt,vagyos szóvá tették,h ebéd előtt nem koccintunk pálinkával.

Mondtuk h nem lesz(par alkesz is ott lesz a rokonsagbol,akik kicsit isznak es nem tudjak megallni),csak pezsgovel koccintunk,es sor lesz meg meg udito.

Mi igy szeretnenk,nekunk igy jo,ez ilyen nagy baj?


2015. máj. 16. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ezzel nincs semmi baj

ti nem akarjátok és ez a ti napotok (amúgy meg is értem)

a pezsgővel meg a hagyományt is megtartjátok, szóval még amiatt se lehet panasz

2015. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esküvőre mindenki meghülyül és mindenki "jobban tudja"... nekem azon akadnak ki h nem akarok élő virágot, meg hogy nem akarok kontyot... meg még sok minden máson is... úgy lesz, ahogy Te akarod... akinek nem tetszik, ne jöjjön el. Legalább tudjátok, hányadán álltok.
2015. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nalunk a kisfiam keresztelojen.mi nem igazan iszunk alkoholt..sot...kb.sosem.

Mondtam h ez keresztelo nem iszakos buli.na meg arrol nem beszelve ha mindenki benyom 1-2-3paleszt akkor az tobbre jon ki mint maga a kaja.volt sor bor aztan ennyi.

2015. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gáz
2015. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!