Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt olyan aki megbánta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki megbánta, hogy meghívta egy rokonát/barátját az esküvőre?

Figyelt kérdés

Állandóan olvasom itt a kérdéseket, hogy ilyen-olyan ismerős/rokon alkoholista, nem tud viselkedni, haragban vannak egymással és hogyan is ültessék stb.

De tényleg volt olyan, mikor ezek az emberek borítják az esküvőt?


Az én apósom is full alkoholista volt, de azon a napon a józanság mintaképe, kotnyeleskedő anyósom is síri csendben végigülte a neki nem tetsző programokat is. Senki nem balhézott, pedig voltak ám családi ellentétek.


Veletek hogy volt?



2015. febr. 9. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyik unokahúg szeret folyamatosan szart kavarni a családban, ki nem hagyna egy alkalmat se, amiből aztán mindig balhék lesznek. Így volt ez a családban másik rokon esküvőjén is. Gondolkoztak rajta, hogy meghívják-e, de végül ők valóban megbánták. Az egész ünnepséget gajra tette. Persze mindez a távolabbi vendégek felé nem mutatkozott ki, de eléggé rossz volt azt mutatni a szűkebb körben, hogy minden rendben van, közben pedig állt a "bált". Azóta soha sehová nem hívják őt, és nem is érti sajnos továbbra sem, hogy de miért tesznek így vele.
2015. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a násznagy volt eléggé alkohol függő de,mikor felkértem hogy legyen a tanúm akkor felszólította apu hogy legyen szíves ne igyon!..és hála Istennek nem volt semmi baj!Persze a saját lánya lagziján takony részegre itta magát!Ja és a mi lagzinkba hivatlan vendég is volt 2 fő,a végén kiderült hogy ,anyósom volt olyan "kedves" és meghívta őket! xD Azt se tudtam kik azok csak néztem mikor megláttam őket,kérdeztem férjemtől hogy,te tudod kik ezek?!...és akkor mondta hogy,szerinte a szülei hívta meg azt a két illetőt,mert "barátok"! xD
2015. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem még nem volt esküvőm, de voltam olyanon, ahol a menyasszony apja, de még más személyek sem bírtak magukkal, mikor már ittak alkoholt. Illik meghívni, főleg a menyasszony apját, neki nyilván ott a helye. Aki nem tud viselkedni saját magát járatja le, másoknak kellemetlen.

Szerintem szinte minden esküvőn van olyan ember, aki így vagy úgy nem bír magával. Amikor valaki az ülésrendet szervezi, ilyenkor érdemes úgy, hogy lehetőleg ne üljön egy asztalhoz azzal, akivel rosszban van.

Azt alapból mindenkinek tudnia kellene, hogyan viselkedünk társaságban, főleg egy esküvőn, mint a te esetedben.

Ha lenne a násznépben olyan személy, aki esélyes a balhézásra, megpróbálnék beszélni előtte vele. Persze nem bántón, nehogy megsértődjön ezen. Az is lehet, semmit nem érne. Embere válogatja. Ha mégis balhézna, haza lenne küldve, az a nap nem róla szól.

2015. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Na igen, a 3as jól írta. Sajnos ilyen szituk nagy nász népnél talán elkerülhetetlenek, de még kis násznépnél is, esetleg tényleg meg lehet előtte beszélni a dolgokat az illetővel, a mi esetünknél az unokahúgnál még utólag se lehetett, egyszerűen nem fogja fel az egészet, nem érti, ez van ő ilyen, de azért meg kell próbálni, nem mindenki érthetetlen.
2015. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Fuuu...en mostanaban lelegztem fel. Jovendobeli sogorom egy utolso taho. Gusztustanul eszik, nem tud viselkedni, budos, koszos ruhakban jar, log rajta minden, allandoan kint van a komuves dekoltzsa, mindenkit addig nyaggat az "ideges vagy?" kerdesevel, mig tenyleg ideges lesz az illeto, h a felhuzza magat, csapkod, rongal, megut masokat. Hala az istennek, annyira osszeveszett velem, es olyanokat mondot, higy a volegenyem annyira megorrolt ra, hogy nem lesz meghivva. Boldogsag :D
2015. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényem sógornője egy utolsó tapló, nagyon sokszor talál alkalmat arra, hogy kiosszon, rajtam veri le minden frusztrációját, amit a fiatalabb generáció miatt érez. (Folyamatosan jön azzal, hogy az én generációm ilyen meg olyan és vérben forgó szemekkel mutogat... így leírva még vicces is, ahogy el is képzelem hozzá a képét. :D) Többször gondolkodtam rajta, hogy nem akarom meghívni. Nagyon utál engem, nekem miért kéne gesztusokat tennem felé? Mindenki örüljön, hogy eddig nem üvöltöttem le a fejét... Szerencsére terhes lett és bejelentette, hogy reméli, hogy a szertartáson ott tud lenni, de nem tudja még, hogy hogyan lesz. Szerintem a lagzit ki fogja hagyni. Nagyon örülök a mázlimnak. :D Remélem, hogy el sem jön. *fingerscrossed
2015. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én részben megbántam, hogy meghívtam a bátyám. Minden látogatásánál hisztizik valamin, és most sem tett másképp, pláne néhány sör után....eleinte még mosolyogva válaszolgattam, 1-2 óra hosszányi "de k...ög volt a pincér!" után már nagyon mérges voltam....
2015. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!