Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, hogy fogyókúráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, hogy fogyókúráztatok az esküvő előtt? 3hét múlva férjhez megyek, de idegességemben állandóan eszek, valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Gratu!!!

!!!!!!!!

2010. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hpogy nem fogsz beleférni a ruhádba és hogy nem leszel szép az esküvői fotókon. Barátnőmnek ez segített.
2010. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva volt. Annyira ideges voltam, hogy még az esküvőn sem bírtam enni. A ruha pont jó lett, mivel fogytam.
2010. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!Légy boldog!Akard nem megenni,és sikerülnie kell.Nem fog rád menni a ruhád,3 hét alatt sokat fel lehet szedni.
2010. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan vagyok, hogy idegességemben eszem. 3 kilót szedtem fel az esküvő előtt 2 hét alatt és újra kellett igazítani a ruhámat, de csak 5 perc volt az egész (sok más dolgom is volt, suli és egyből költöztünk egy másik országba, szóval a stressz nem tesz jót). 3 hét viszont nem elég semmire, az ilyen gyors diétáknak semmi értelme sincs. Ha fogysz 2 kilót, utána feljön 4. Ha ennél, legyen a kezed ügyében olyan, amit ehetsz nyugodtan (zöldségek, bizonyos gyümölcsök).
2010. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Gratulálok! 3 héttel esküvő előtt! Fogyózni nem lehet, de a kg-t felszedni annál inkább!

Én az a típus vagyok, hogy eszem ha ideges vagyok, de nem vagyok hízásra hajlamos. Éjjel is eszem, szalonna zsíros kaját, napközben szintén sosem néztem és mégis 167cm vagyok 51 kg.

Ne egyél akkor!

Ennyi

2010. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi, újabban sárgarépát rágcsálok:D
2010. febr. 26. 19:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na az egy okos ötlet, az biztosan nem hízlal és nem kell fogyózni...
2010. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad az esküvő előkészületeivel, hagyd hogy elkapjon az esküvő előtti idegbetegség, garantált 5 kg minusz.
2010. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,bocs látom hogy idegességedben eszel.Én ezt csináltam az esküvőm előtt: ahányszor rámtört az éhség, ittam egy nagy pohár vizet,és csodaszép, vékony menyasszonyokat nézegettem a neten.
2010. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!