Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyik ismerosunk nosulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerosunk nosulni keszul. Baratom a legenybucsura meg van hivva, de az eskuvore nem. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk annyira kozeli kapcsolatba, de azert szamitottunk a meghivasra. A legenybucsut szervezo srac nagyon jo baratja a baratomnak. Meghivta, de az eskuvore viszont nem hivtak meg bennunket. (Szertartasta sem). Szerintem ez bunko, es nem tamogatom, hogy menjen. 20rugot kene alapbol beleadni +meg az este...lesz meg eleg legenybucsu az eletemben... Vagy csak en vagyok gonosz, hogy szerintem ez nem oke? Azon is gondolkodtam, hogy azert hivtak meg, mert neki mindig van penze, es legalabb +1fo beszall a koltsegekbe...

2015. máj. 30. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Lehet a menyasszony nem kedvel titeket annyira vagy megjivtak valaki olyat akivel osszetuzesbe keveredhettek.

18/L

2015. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezzetek rá, hogy miért nem hívtak meg. Mi tavaly úgy jártunk, hogy a meghívókat a vőfély adta postára, és a miénk elkeveredett. Akkor tudtuk meg, hogy meg vagyunk hívva, amikor ránk telefonált a menyasszony, hogy miért nem adtunk visszajelzést. :D
2015. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs semmi viszaly vagy ilyesmi... Egyszeruen nem hivtak meg bennunket, de a legenybucsut meg elvarjak?! :/
2015. máj. 30. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Fú ez nagyon bunkó dolog :/


Nem baj, ha nem akarnak meghívni, de fizető közönségnek ne akarják már meghívni az embert.

2015. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Gáz, de ez van, nem mennék el a legénybúcsúra sem.
2015. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Mi a franc kerül ennyibe egy legénybúcsún?
2015. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy annyi az egész, hogy az esküvőnek van egy költség vetése és sajnos abba már nem fértetek bele, csak a közeli barátok, és a család.

Szerintem ezen nem kell annyira kiakadni nálunk is volt ilyen, nem mindenkit tudtunk elhívni mi se.

A legénybúcsút meg nem a pár szervezi, és ők esetleg azt mondják meg, hogy kivel töltenék szívesen azt az estét.

Ha a barátodnak ezzel kapcsolatban rossz érzése van akkor ne menjen el.

2015. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura így, hogy legénybúcsúra igen, esküvőre nem. Az oké, hogy ha szűk körű lesz az esküvő, de akkor a legénybúcsúnak sem kéne akkorának lenni. Főleg így, hogy egy huszassal be kell szállni. Nekem így kívülről olyannak tűnik ez, mintha csak azért hívnának, hogy többen fizessenek...
2015. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen esetben érteném meg: ha az esküvőre csak a szűk családi kört hívják meg... bár még így is ciki, hogy elvárják, hogy ennyi pénzt adjon bele a legénybúcsúba. Ilyen esetben mondjuk én nem szerveznék drága legénybúcsút. 20ezer Ft fejenként...

Én sztem elbeszélgetnék a barátod helyében a sráccal...

2015. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy bunkóság e, azt nem tudom eldönteni.Mindenesetre nem szokványos.
2015. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!