Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol van ilyen rét/kert, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van ilyen rét/kert, ahol ennyi sok virág van egymás hegyén-hátán?

Figyelt kérdés

Esküvői fotózáshoz érdekel.

[link]


2010. márc. 1. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A virágkertészetekben láttam hasonlót, főleg júniusban, amikor petúniát és árvácskát árulnak.
2010. márc. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem esküvői fotózáshoz a legeslegszebb tavasszal/nyáron a Vácrátóti Arborétum:

"A 28 hektáros arborétum természetvédelmi terület. Itt látható az ország legnagyobb élőnövény-gyűjteménye, többek között tiszafák, juharfélék, ritka fenyőfélék vagy mocsári ciprus. Az üvegházakban kávécserje, kakaófa, trópusi orchideák láthatóak."

[link] ez a honlapjuk

ezek pedik képek: (sajnos csak őszieket találtamhttp, de tavasszal ha lehet, még ennél is gyönyörűbb, minden csupa-csupa különleges és gyönyörű virág:)

[link]

[link]

[link]

ÁÁÁ találtam nyári képeket:D (sajnos nem a virágos részén fényképezték, de ha találok arról is képet, belinkelem:):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Találtam egy virágosat: [link]

[link]

Sajnos arról a részéről nem találok neked képet, ami a kednevcem: Nem messze a bejárattól van egy HATALMAS rész ami tele van hihetetlen színű virágokkal (tulipánok, és még egy csomó más fajta, aminek nem tudom a nevét:D), elképesztően szép, de amúgy az egész botanikus kert az:)

Ha nekem lesz esküvőm, tuti, hogy itt lesz a fotózás:D

Remélem segítettem:)

2010. márc. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK! :)

Bocs a késői válaszért, nem volt netem.

2010. márc. 23. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:

03:30-as vagyok (az arborétum-megszállottXD)

Sikerült választani helyet? A botanikus kerthez mit szólsz?:D

2010. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! :)


NAGYON-NAGYON tetszik!! Valószínű ezt választjuk majd, de még azért nyitva tartjuk a kaput más helyek felé is, mert érdekel más virágos hely is. Igaz, ez nem csak virágos, de nagyon gyönyörű. Sajnos a honlapjuk megszűnt vagy elköltözött, de nem találtam meg goggle-el sem, de később még rákeresek.


Egyébként az esküvő csak jövőre lesz, úgyhogy addig még sok víz lefolyik a Dunán, de csak mostanában van több időm ilyesmikhez, mert most kevesebb a munkám, mint máskor, de pár hét múlva úgyis annyi dolgom lesz megint, hogy nem tudok majd foglalkozni vle. Ezért vetettem most bele magam.


Köszönöjük az ötletet! :)

2010. márc. 28. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem:D

Amúgy ez a honlapjuk, nekem behozza (Firefox böngészőm van): [link]


Sok boldogságot! :)

2010. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönjük szépen! :)


Hát nekem sem a Chrome, sem a Firefox, sem az Opera nem nyitja meg a honlapjukat. Párom megnézte a munkahelyén, hátha itt van valami hiba a géppel, de ott sem jött be.


Na mindegy, majd megnézzük valahogy. :)


Köszi szépen a segítségedet!

2010. márc. 30. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!